Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV1
06:45
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
08:45
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Potočnik.
10:45
Avstralska liga... Komentator: Luka Cotič.
12:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
14:15
TV Shopping
14:45
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
16:45
Presidential Cycling Tour of Turkey... Komentator: Gregor Žvab.
17:40
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
18:10
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
18:40
EHF Liga prvakinj... Komentator: Gregor Gajšek.
20:40
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
22:45
Hrvaška liga... Komentator: Luka Potočnik.
00:45
Worldies... Komentator: Robert Kukovica.
01:05
NHL... Komentator: Uroš Puš.
03:30
SEHA Liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
05:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
06:45
FIBA Liga prvakov... Komentator: Gregor Žvab.
08:30
TV Shopping
08:45
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
10:45
Avstralska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
12:45
Worldies... Komentator: Robert Kukovica.
13:00
Hrvaška liga... Komentator: Luka Potočnik.
14:55
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
16:55
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
17:25
Soy Futbol... Komentator: Marko Premrl.
17:55
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
19:55
FIFA Football Show... Komentator: Žiga Ikič.
20:25
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
22:30
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
00:30
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
02:30
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
04:30
FIFA Football Show... Komentator: Žiga Ikič.
05:00
Presidential Cycling Tour of Turkey... Komentator: Gregor Žvab.
06:45
Soy Futbol... Komentator: Marko Premrl.
07:15
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
09:15
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Žiga Ikič.
11:00
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
13:00
TV Shopping
13:30
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
15:15
NHL... Komentator: Uroš Puš.
17:25
EHF Liga prvakinj... Komentator: Mitja Hozjan.
17:55
FIBA Liga prvakov... Komentator: Robert Kukovica.
19:55
Španski kraljevi pokal... Komentator: Gregor Gajšek.
22:00
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
23:45
SEHA Liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
01:15
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
03:00
Champions Cup... Komentator: Luka Potočnik.
05:00
Španska liga... Komentator: Žiga Ikič.