Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK HD
06:30
KHL: Dynamo Moscow - SKA
08:15
Španska liga: Leganes - Celta
10:00
3. Bundesliga: Duisburg - Bayern II
11:45
Pregled Premier League
12:40
Pregled španske lige
13:35
Španska liga: Villarreal - Atletico Madrid
15:20
Turska liga: Antalya - Trabzon
17:05
KHL: Metallurg MG - Dinamo Riga
18:45
KHL Ice Week
19:00
Premier League: Watford - Crystal Palace
20:45
SK Mix
21:00
F1 - GP Confidential
21:30
Pregled turske lige
22:15
Pregled Segunda division
23:15
Bayern TV (Bundesliga): Monchengladbach - Bayern
01:00
Odbojka (M) CEV Kup - 1/16 Finala (1st leg): Kakanj - Budva
02:35
Kineska košarka: Shandong - Jiangsu
04:20
Car Fashion
04:45
3. Bundesliga: Meppen - Munster
06:30
Ukrajinska liga: Mariupol - Lviv
08:15
Eurocup: Unicaja - Oldenburg
09:45
NFL: LA Rams - Seattle
12:15
Odbojka - Liga šampiona (M): Vojvodina - Friedrichshafen
13:45
Turska košarka: Afyon - Efes
15:15
Odbojka Klupsko SP (M) - za 3. mesto
17:00
Portugalska liga: Sporting - Morierense
18:45
Na današnji dan
19:00
Eurocup: Budućnost - Galatasaray, v živo
21:00
Premier League Netbusters
21:30
La Liga magazin
22:00
Pregled Asian Le Mans Series: Shanghai
23:00
The Hell - Nurburgring Endurance Story (2/4)
23:30
Premier League: Norwich - Sheffield United
01:15
Španska liga: Levante - Valencia
03:00
Eurocup: Ulm - Monaco
04:30
Odbojka Klupsko SP (Ž) - FINALE
06:30
Ukrajinska liga: Kolos - Dnipro
08:15
Premier League: Tottenham - Burnley
10:00
Eurocup: Andorra - Rishon
11:30
NFL: New Orleans - San Francisco
14:00
Eurocup: Arka - Trento
15:30
Španska liga: Betis - Athletic Bilbao
17:15
Juventus TV (Serie A): Lazio - Juventus
19:00
Japanska liga - Pregled poslednjeg kola
19:25
Premier League Magazin
19:55
Fast Zone
20:20
Trans World Sport
21:15
Odbojka Klupsko SP (M) - FINALE
23:15
Roma TV (Serie A): Inter - Roma
01:00
Odbojka - Liga šampiona (M): Ljubljana - Kemerovo
02:30
Španska liga: Valladolid - Sociedad
04:15
Euroleague: Maccabi - CSKA