Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ, Materinski dan
09:40
Jutranji pogovori 1
11:10
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:05
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:30
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka, Moji mamici
18:40
Spoznajmo jih … Rastoča VTV-antologija, Meta Kušar
18:45
Dotiki gora, Veliki vrh v Košuti
19:05
Vrtnarski kotiček,
19:20
Videospot dneva
19:25
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2649. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Revija zmagovalcev narodnozabavne glasbe v Vinski Gori,1.del
21:45
Spoznajmo jih … Rastoča VTV-antologija, Meta Kušar
21:50
Videospot dneva
21:55
Popotniške razglednice, Po poti Alpe Adria
22:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:20
Videostrani, obvestila
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ, Materinski dan
09:40
2648. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček,
10:25
2649. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:55
Aktualno: 10 uspešnih let programa SVIT
11:55
Jutranji pogovori 1
13:25
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
14:10
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
14:40
Videostrani, obvestila
17:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka, Prebujanje
18:40
Spoznajmo jih … Rastoča VTV-antologija, Barbara Pogačnik
18:45
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA, oddaja z narodno zabavno glasbo
21:15
Spoznajmo jih … Rastoča VTV-antologija, Barbara Pogačnik
21:20
Jutranji pogovori 2
22:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:20
Videostrani, obvestila
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
2649. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:00
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Kmetijski razgledi
18:30
Regionalne novice
18:35
Spoznajmo jih … Rastoča VTV-antologija, Aleš Šteger
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
EVROPSKA UNIJA - DANES ZA JUTRI
21:00
Regionalne novice
21:05
NAJ VIŽA, ans. Zadetek
22:20
Spoznajmo jih … Rastoča VTV-antologija, Aleš Šteger
22:25
Videospot dneva
22:30
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:45
Videostrani, obvestila