Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Béatrice et Bénédict by Hector Berlioz at the Opéra-Comique
10:25
Les Siecles and François-Xavier Roth: Debussy, Franck, Saint-Saëns
11:45
InterMezzo
12:30
Hedda Gabler, Norwegian National Ballet
14:10
A Swan Lake, choreography by Alexander Ekman
15:50
InterMezzo
16:30
La Damnation de Faust by Berlioz - Les Siecles, F.X. Roth - Opéra Royal du Château de Versailles
18:40
John Nelson conducts Berlioz's Requiem in London
20:10
InterMezzo
20:30
Lucio Silla by Mozart at the Teatro Real, Madrid
23:30
Shabaka Hutchings 'The comet is coming' - Like a Jazz Machine
00:35
Lisa Simone - Jazz in Marciac
01:35
R+R=NOW (Glasper, Scott, Hodge, McFerrin...) - Jazz a Vienne
02:35
Snarky Puppy at the Stockholm Jazz Festival
03:35
Christian Scott aTunde Adjuah - Jazz a Vienne
04:40
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Herbert Blomstedt and the Gewandhausorchester Leipzig : Beethoven
09:55
Pierre-Laurent Aimard, Festival Internacional de Música y Danza de Granada
11:00
Tugan Sokhiev and the Orchestre du Capitole de Toulouse : Dutilleux, Ravel
12:20
InterMezzo
12:30
Louis Hayes & David Hazeltine quintet / Jazz a Foix
13:25
Jacob Collier - Jazz a Vienne
14:40
Cory Henry & the Funk Apostles - Jazz a Vienne
16:00
InterMezzo
16:30
The Flying Dutchman by Wagner at the Teatro Real de Madrid
18:50
Daniel Harding and the Orchestre de Paris : Wagner, Benjamin, Brahms
20:10
InterMezzo
20:30
Avi Avital - Paris Mezzo Festival
21:50
Gergiev conducts the Mariinsky Orchestra: Stravinsky and Rimsky-Korsakov
23:30
Tom Harrell feat. Esperanza Spalding at Jazz a Vienne
00:25
Robin McKelle - Jazz a Vienne
01:40
Didier Lockwood Quartet - Jazz in Marciac
02:50
Wynton Marsalis Septet - Jazz in Marciac
03:55
nOx.3 - Jazz a Vienne
04:55
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Deca Dance by the Batsheva Dance Company - Théâtre national de Chaillot
09:45
Naharin's Virus choreography by Ohad Naharin, Batsheva Dance Company - Théâtre national de Chaillot
10:50
Vasily Petrenko and the Oslo Philharmonic: Haydn and Rachmaninov
12:10
InterMezzo
12:30
Il barbiere di Siviglia by Rossini at the Glyndebourne Festival
15:15
InterMezzo
16:30
Les Siecles and Pablo Heras-Casado: Debussy
18:00
An artist, Pablo Hera-Casado - A town, Grenade
18:15
Daniel Harding and the Orchestre de Paris: Mahler Symphony No. 2
19:45
InterMezzo
20:30
Valery Gergiev and the Munich Phiharmonic: Shchedrin, Strauss, Beethoven
22:15
Tchaikovsky and Shostakovich: Piano trios
23:40
Taylor McFerrin - SingJazz Festival
00:40
Christian Scott aTunde Adjuah - Jazz a Vienne
01:40
Bugge Wesseltoft's New Conception Of Jazz - Jazz Fest Sarajevo
02:50
Roscoe Mitchell - Skopje Jazz Festival
03:50
Donny McCaslin - Festival International de Jazz de Montréal
05:05
InterMezzo