Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Šteti do pet, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5790. informativna oddaja
10:00
Zaključni nastop plesnih uric Bibamiga, posnetek
11:00
Dora: Andrej Šifrer, pogovorna oddaja
12:00
Večer glasbe Lojzeta Slaka, 2. del
12:20
Videostrani
14:35
Smučarski tek politikov, diplomatov in gospodarstvenikov, reportaža
15:00
Iz sveta tišine: oddaja o življenju gluhih in naglušnih: Preobrazba življenjskega stila, izobraževalna oddaja
15:50
Slovenija je del evropske zgodbe, oddaja
16:10
Živimo zdravo? Živeti zdravo! Športno- rekreativna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5791. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:30
Monitor TV, oddaja o računalništvu
20:00
26. Jurčičev pohod, reportaža
20:40
Razvojna okrogla miza na Jesenicah, posnetek
21:00
Osrednja proslava ob prazniku Občine Žirovnica, reportaža
21:40
Gorenjska poročila, 5791. informativna oddaja
22:00
Pustna povorka šenčurskih godlarjev pred Mercator Kranj Primskovo, reportaža
22:50
Pustni karneval v Radovljici, reportaža
23:20
Branju prijazne občine, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5791. informativna oddaja
00:00
Morda niste vedeli: Cerkev Marijinega vnebovzetja Čemšenik, oddaja
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ekonagajivček: Na kmetiji, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5791. informativna oddaja
10:00
Zaključni nastop plesnih uric Bibamiga, posnetek l
11:00
Sledi korakov: Prvi kavarniški večer, pogovorna oddaja
11:45
Uspešno leto v BSC Kranj, pogovorna oddaja
12:00
Videostrani
14:55
Med rudarji: 4.dritl, oddaja
15:30
Kasaške dirke po Sloveniji, Ljubljana, novoletna dirka
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Starodobnik TV
18:40
Gorenjska poročila, 5792. informativna oddaja
19:00
Smučarski tek politikov, diplomatov in gospodarstvenikov, reportaža
19:35
Dober pogled, oddaja o lovstvu
20:00
Skrbimo za zdravje: Smučarske poškodbe izobraževalna oddaja
21:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5792. informativna oddaja
22:00
Večer glasbe Lojzeta Slaka, 2. del
23:40
Gorenjska poročila, 5792. informativna oddaja
00:00
1. kavarniški večer: boj z boleznijo, pogovorna oddaja
01:20
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Pingvin, otroška oddaja
09:30
Do tiste stezice, ekološka pravljica
09:40
Gorenjska poročila, 5792. informativna oddaja
10:00
Razvojna okrogla miza na Jesenicah, posnetek
10:30
26. Jurčičev pohod, reportaža
11:00
Prešernov smenj 2019 v Kranju, reportaža
11:30
Smučarski tek politikov, diplomatov in gospodarstvenikov, reportaža
12:00
Videostrani
14:50
Program Svit, kako sodelovati? 5. del izobraževalne serije
15:05
Kasaške dirke po Sloveniji, reportaža
16:00
Branju prijazne občine, reportaža
16:20
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja oddaja
17:20
Monitor TV, oddaja o računalništvu
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 5793. informativna oddaja
19:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
19:20
Morda niste vedeli: Cerkev Marijinega vnebovzetja Čemšenik, oddaja
20:00
Dora: Andrej Šifrer, pogovorna oddaja
21:00
Med rudarji: 4.dritl, oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5793. informativna oddaja
22:00
Sledi korakov: Čebelar Jože Pikelj, pogovorna oddaja
23:00
Osrednja proslava ob prazniku Občine Žirovnica, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5793. informativna oddaja
00:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
01:35
Videostrani