Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:30
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Gregor Gajšek.
08:00
Eurocup... Komentator: Luka Potočnik.
09:45
TV Shopping
10:00
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
11:45
V družbi prvakov.
12:00
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Primož Podsedenšek.
13:25
Španska liga... Komentator: Luka Cotič.
15:30
Xtreme Collxtion... Komentator: Luka Potočnik.
15:55
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
17:55
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
19:45
V družbi prvakov.
19:55
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Primož Podsedenšek.
21:45
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
22:15
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
22:45
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
23:15
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
23:45
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
00:30
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
01:15
Svetovno prvenstvo... Komentator: Robert Kukovica.
02:15
FIFA Football Show... Komentator: Marko Premrl.
02:45
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
03:15
Španska liga... Komentator: Luka Cotič.
05:00
Francosko državno prvenstvo, ženske... Komentator: Luka Potočnik.
06:00
Francosko državno prvenstvo, ženske... Komentator: Luka Potočnik.
07:00
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
08:45
Ligue 1... Komentator: Žiga Ikič.
09:45
TV Shopping
10:00
NHL... Komentator: Uroš Puš.
11:55
EHF pokal... Komentator: Grega Sever.
13:45
Worldies... Komentator: Žiga Ikič.
13:55
EHF pokal... Komentator: Gregor Gajšek.
15:45
Worldies... Komentator: Luka Potočnik.
15:55
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
17:45
Worldies... Komentator: Luka Potočnik.
17:55
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
20:00
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Primož Podsedenšek.
21:30
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Andrej Brunšek.
22:15
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Damijan Klopčič.
23:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Andrej Brunšek.
23:45
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Damijan Klopčič.
00:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
02:00
Xtreme Collxtion... Komentator: Luka Potočnik.
02:30
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
03:00
NHL... Komentator: Uroš Puš.
05:00
Francosko državno prvenstvo, moški... Komentator: Robert Kukovica.
06:00
Francosko državno prvenstvo, moški... Komentator: Robert Kukovica.
07:00
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Gregor Gajšek.
08:30
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Gregor Gajšek.
10:00
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Primož Podsedenšek.
11:30
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Primož Podsedenšek.
13:00
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Primož Podsedenšek.
14:30
FIFA Football Show... Komentator: Marko Premrl.
15:00
Xtreme Collxtion... Komentator: Luka Potočnik.
15:30
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
16:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
16:30
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
17:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
17:30
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
18:15
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
19:00
TV Shopping
19:30
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Andrej Brunšek.
20:15
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Damijan Klopčič.
21:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Andrej Brunšek.
21:45
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Damijan Klopčič.
22:30
Francosko državno prvenstvo, moški... Komentator: Luka Potočnik.
23:30
Francosko državno prvenstvo, moški... Komentator: Luka Potočnik.
00:30
Francosko državno prvenstvo, ženske... Komentator: Luka Potočnik.
01:30
Francosko državno prvenstvo, ženske... Komentator: Luka Potočnik.
02:30
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
03:00
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
Španska liga... Komentator: Luka Cotič.