Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Vabimo k ogledu
10:05
2639. VTV magazin, regionalni informativni program
10:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:55
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
17:30
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Jutranji pogovori
19:30
Regionalne novice
19:35
Videospot dneva
19:40
Spoznajmo jih … beremo skupaj
19:45
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Aktualno
21:00
Regionalne novice
21:05
Festival narodnozabavne glasbe Guštanj, 1. del
22:05
Napovedujemo
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
23:10
Spoznajmo jih … beremo skupaj
23:15
Videospot dneva
23:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:45
Videostrani, obvestila
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Vabimo k ogledu
10:05
Aktualno
11:05
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:50
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Kmetijski razgledi
18:30
Spoznajmo jih … beremo skupaj
18:35
Videospot dneva
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:00
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
2640. VTV magazin
20:25
Bonton pri kajenju
20:55
Napovedujemo
21:00
Še pomnite prijatelji, ponovitev 1. dela koncerta
22:15
Vabimo k ogledu
22:20
Iz oddaje Dobro jutro
23:20
Spoznajmo jih … beremo skupaj
23:25
Videospot dneva
23:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:55
Videostrani, obvestila
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Vabimo k ogledu
10:05
2640. VTV magazin, regionalni informativni program
10:30
Bonton pri kajenju
11:00
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:45
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Žogarija 10, Dravograd
18:30
Regionalne novice
18:35
Spoznajmo jih … beremo skupaj
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Skrbimo za zdravje: Lepotna kirurgija
21:05
Regionalne novice
21:10
POP CORN, Tomcat, Janez Bončina Benč
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
23:10
Spoznajmo jih … beremo skupaj
23:15
Videospot dneva
23:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:45
Videostrani, obvestila