Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 2
06:15
Finale (ž), ponovitev
07:30
2. dirka, MXGP, ponovitev
08:00
9. krog, ponovitev
08:30
Kvalifikacije, v živo
09:45
2. dirka, MXGP, ponovitev
10:30
15. etapa, ponovitev
12:00
Finale (ž), ponovitev
13:00
15. etapa, ponovitev
14:00
2. dirka, MX2, ponovitev
14:30
2. dirka, MXGP, ponovitev
15:00
15. etapa, ponovitev
16:30
Finale (ž), ponovitev
17:30
15. etapa, ponovitev
18:45
Relegation Game: Wolfsburg (Germany) - Kiel (Germany), ponovitev
20:30
Relegation Game: Kiel (Germany) - Wolfsburg (Germany), v živo
22:30
3. vožnja, ponovitev
23:00
Kvalifikacije 1. dan, ponovitev
00:30
15. etapa, ponovitev
01:30
Kvalifikacije 1. dan, ponovitev
03:00
15. etapa, ponovitev
04:00
Kvalifikacije 1. dan, ponovitev
05:00
15. etapa, ponovitev
06:00
Tedenski izbor nenavadnih in smešnih trenutkov iz sveta športa..., ponovitev
06:15
Kvalifikacije 1. dan, ponovitev
07:00
izbor, ponovitev
07:15
15. etapa, ponovitev
09:15
3. vožnja, ponovitev
09:45
15. etapa, ponovitev
11:00
3. vožnja, ponovitev
11:45
izbor, ponovitev
12:00
Kvalifikacije 2. dan, v živo
14:00
Kvalifikacije 2. dan, v živo
16:00
Šestnajstina finala, v živo
17:30
3. vožnja, ponovitev
18:00
16. etapa, ponovitev
19:30
2. dirka, MX2, ponovitev
20:00
2. dirka, MXGP, ponovitev
20:30
Kvalifikacije 2. dan, ponovitev
21:45
izbor, ponovitev
22:00
16. etapa, ponovitev
00:30
16. etapa, ponovitev
01:30
Kvalifikacije 2. dan, ponovitev
03:00
16. etapa, ponovitev
04:00
Kvalifikacije 2. dan, ponovitev
05:00
16. etapa, ponovitev
06:15
Kvalifikacije 2. dan, ponovitev
07:00
izbor, ponovitev
07:15
Tedenski izbor nenavadnih in smešnih trenutkov iz sveta športa..., ponovitev
07:45
16. etapa, ponovitev
08:45
Šestnajstina finala, ponovitev
09:45
izbor, ponovitev
10:00
Kvalifikacije 3. dan, v živo
12:00
Kvalifikacije 3. dan, v živo
14:00
Kvalifikacije 3. dan, v živo
16:00
Kvalifikacije 3. dan, v živo
18:00
17. etapa, ponovitev
19:30
Pregled, ponovitev
20:30
Kvalifikacije 3. dan, ponovitev
21:45
izbor, ponovitev
22:00
17. etapa, ponovitev
23:15
Kvalifikacije 3. dan, ponovitev
00:30
17. etapa, ponovitev
01:30
Kvalifikacije 3. dan, ponovitev
03:00
17. etapa, ponovitev
04:00
Osmina finala, ponovitev
05:00
17. etapa, ponovitev