Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Čarodej Toni, predstava
09:40
Gorenjska poročila, 6073. informativna oddaja
10:00
Za zdravje, oddaja o zdravju
11:00
Korona zdravja
11:20
Aktualno v občini Radovljica, reportaža
12:00
Videostrani
14:00
Dora: Jasna Kuljaj, pogovorna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Za zdravje, oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 6074. informativna oddaja
19:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
20:00
75. letnica zmage nad nacifašizmom, intermedijska proslava
21:40
Gorenjska poročila, 6074. informativna oddaja
22:00
Skrbimo za zdravje: Kožne bolezni
23:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 6074. informativna oddaja
00:00
Aktualno v Bohinju, reportaža
00:25
Praznovanje, posnetek predstave PGK Kranj
01:35
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
4 Tačke, oddaja o živalih
09:40
Gorenjska poročila, 6074. informativna oddaja
10:00
Sledi korakov: Peter Kauzer
10:20
Za višjo kakovost življenja starejših
10:35
Korona zdravja
12:45
Videostrani
14:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
16:15
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:45
Starodobnik TV, oddaja
17:40
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 6075. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:25
Trajnostna mobilnost v ustvarjalnosti mladih
20:00
75. letnica zmage na nacifašizmom, posnetek proslave
21:00
Mura Raba Tour, oddaja o zamejcih
21:40
Gorenjska poročila, 6075. informativna oddaja
22:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
23:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 6075. informativna oddaja
00:00
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja
01:00
Videostrani
08:00
Pravljica: Samovšečne ladje
08:20
Čarodej Toni, predstava
08:45
Mi znamo, otroška serija
09:40
Gorenjska poročila, 6075. informativna oddaja
10:00
Novosti na knjižnem trgu
10:30
Ostržek, predstava Lutkovnega gledališča
13:15
Za zdravje, oddaja o zdravju
13:25
Mura Raba Tour, oddaja o zamejcih
14:45
Sledi korakov: Marko Funkl
15:00
Žogarija 2019, oddaja
15:40
Za zdravje, oddaja
16:30
Posnetek proslave ZZB ob Dnevu upora proti okupatorju
17:40
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:20
Aktualno v Bohinju, reportaža
18:40
Gorenjska poročila, 6075. informativna oddaja
19:00
Starodobnik TV, oddaja
20:00
Dora: Ana Roš, pogovorna oddaja
21:00
Koncerti s kavča, v živo
21:40
Gorenjska poročila, 6075. informativna oddaja
22:00
Koncert Slakove glasbe, 2. del
23:40
Gorenjska poročila, 6075. informativna oddaja
00:00
Morda niste vedeli: Ljudska univerza
02:40
Videostrani