Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:00
Esperanza Spalding: Emily's D + Evolution - Melbourne International Jazz Festival
07:10
Anouar Brahem / Dave Holland / Jack Dejohnette - Philharmonie de Paris
08:45
InterMezzo
09:30
Sabine Devieilhe and Les Siecles at the Philharmonie de Paris
11:00
The Four Seasons by Vivaldi with Concerto Köln
12:30
InterMezzo
13:00
OSR, A. Volodin, V. Thévenaz conducted by J. Nott play Liszt, Schönberg, Rachmaninov, Ravel
14:35
Leonardo García Alarcón conducts the Grands Motets by Lully in Versailles
15:55
InterMezzo
17:00
The Corsair by Kader Belarbi. Ballet and Orchestra of the Capitole.
19:05
Ghosts by Cina Espejord, The Norwegian National Ballet
20:20
InterMezzo
21:00
Don Giovanni by Mozart at the Festival d'Aix-en-Provence
00:00
Laurent De Wilde 'Over The Clouds' Trio - Banlieues Bleues
00:50
InterMezzo
02:00
OSR, A. Volodin, V. Thévenaz conducted by J. Nott play Liszt, Schönberg, Rachmaninov, Ravel
03:30
Leonardo García Alarcón conducts the Grands Motets by Lully in Versailles
04:50
InterMezzo
06:00
Alcina by Haendel at the Festival d'Aix en Provence
09:00
InterMezzo
09:30
OSR, A. Volodin, V. Thévenaz conducted by J. Nott play Liszt, Schönberg, Rachmaninov, Ravel
11:00
Bach by Raphaël Pichon: Cantatas 34, 51, 31 & 191
12:45
InterMezzo
13:00
The Orchestre de la Suisse Romande and Jonathan Nott: Brahms, Stravinsky
14:30
Praetorius Christmas Mass in Versailles
16:05
InterMezzo
17:00
Esperanza Spalding: Emily's D + Evolution - Melbourne International Jazz Festival
18:10
Robert Glasper Trio - Melbourne International Jazz Festival
19:10
Lionel Loueke and the Vampires - Melbourne International Jazz Festival
20:15
InterMezzo
21:00
The Dead Queen by Kader Berlarbi, Capitole de Toulouse Ballet
22:55
Hedda Gabler by Marit Moum Aune, Norwegian national ballet
00:35
Silvia Perez Cruz at Les Suds A Arles
01:25
InterMezzo
02:00
Esperanza Spalding: Emily's D + Evolution - Melbourne International Jazz Festival
03:10
Lionel Loueke and the Vampires - Melbourne International Jazz Festival
04:10
Robert Glasper Trio - Melbourne International Jazz Festival
05:10
InterMezzo
06:00
The Orchestre de la Suisse Romande and Jonathan Nott: Brahms, Stravinsky
07:30
Praetorius Christmas Mass in Versailles
09:00
InterMezzo
09:30
Ghosts by Cina Espejord, The Norwegian National Ballet
10:50
Hedda Gabler by Marit Moum Aune, Norwegian national ballet
12:30
InterMezzo
13:00
Budapest Festival Orchestra and Iván FIscher: Symphony no 2 by Mahler
15:00
Berliner Phiharmoniker and Paavo Järvi in Bayreuth - Wagner, Beethoven
16:40
InterMezzo
17:00
Don Giovanni by Mozart at the Festival d'Aix-en-Provence
20:00
InterMezzo
21:00
OSR, A. Volodin, V. Thévenaz conducted by J. Nott play Liszt, Schönberg, Rachmaninov, Ravel
22:35
Leonardo García Alarcón conducts the Grands Motets by Lully in Versailles
00:00
Tigran & The Yerevan State Chamber Choir 'Luys i Luso' - Jazz sous les pommiers
01:15
InterMezzo
02:00
Ghosts by Cina Espejord, The Norwegian National Ballet
03:15
The Corsair by Kader Belarbi. Ballet and Orchestra of the Capitole.
05:15
InterMezzo