Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 2
06:17
[1] S. Halep (Rou) v C. Wozniacki (Den) [2], ponovitev
07:28
MXGP, 2. vožnja, ponovitev
07:59
9, ponovitev
08:19
Kvalifikacije, v živo
09:36
MXGP, 2. vožnja, ponovitev
10:26
Tolmezzo / Sappada - 176 km, ponovitev
11:59
[1] S. Halep (Rou) v C. Wozniacki (Den) [2], ponovitev
12:58
Tolmezzo / Sappada - 176 km, ponovitev
14:00
2. dirka, MX2, ponovitev
14:30
MXGP, 2. vožnja, ponovitev
15:00
Tolmezzo / Sappada - 176 km, ponovitev
16:32
[1] S. Halep (Rou) v C. Wozniacki (Den) [2], ponovitev
17:30
Tolmezzo / Sappada - 176 km, ponovitev
18:45
VfL Wolfsburg v Holstein Kiel, ponovitev
20:30
Holstein Kiel v VfL Wolfsburg, v živo
22:27
ponovitev
22:31
3. vožnja, ponovitev
00:26
ponovitev
00:30
Tolmezzo / Sappada - 176 km, ponovitev
03:00
15. etapa, ponovitev
04:00
Kvalifikacije 1. dan, ponovitev
05:00
15. etapa, ponovitev
06:00
Tedenski izbor nenavadnih in smešnih trenutkov iz sveta športa..., ponovitev
06:15
Kvalifikacije 1. dan, ponovitev
07:00
Roland Garros, ponovitev
07:15
15. etapa, ponovitev
09:15
3. vožnja, ponovitev
09:45
15. etapa, ponovitev
11:00
3. vožnja, ponovitev
11:45
Roland Garros, ponovitev
12:00
Kvalifikacije 2. dan, v živo
14:00
Kvalifikacije 2. dan, v živo
16:00
Šestnajstina finala, v živo
17:30
3. vožnja, ponovitev
18:00
16. etapa, ponovitev
19:30
2. dirka, MX2, ponovitev
20:00
2. dirka, MXGP, ponovitev
20:30
Kvalifikacije 2. dan, ponovitev
21:45
izbor, ponovitev
22:00
16. etapa, ponovitev
00:30
16. etapa, ponovitev
01:30
Kvalifikacije 2. dan, ponovitev
03:00
16. etapa, ponovitev
04:00
Kvalifikacije 2. dan, ponovitev
05:00
16. etapa, ponovitev
06:15
Kvalifikacije 2. dan, ponovitev
07:00
izbor, ponovitev
07:15
Tedenski izbor nenavadnih in smešnih trenutkov iz sveta športa..., ponovitev
07:45
16. etapa, ponovitev
08:45
Šestnajstina finala, ponovitev
10:00
16. etapa, ponovitev
11:45
izbor, ponovitev
12:00
Kvalifikacije 3. dan, v živo
14:00
Kvalifikacije 3. dan, v živo
16:00
Osmina finala, v živo
17:30
2. dirka, MXGP, ponovitev
18:00
17. etapa, ponovitev
19:30
Pregled, ponovitev
20:30
Kvalifikacije 3. dan, ponovitev
21:45
izbor, ponovitev
22:00
17. etapa, ponovitev
23:15
Kvalifikacije 3. dan, ponovitev
00:30
17. etapa, ponovitev
01:30
Kvalifikacije 3. dan, ponovitev
03:00
17. etapa, ponovitev
04:00
Osmina finala, ponovitev
05:00
17. etapa, ponovitev