Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 1HD
07:07
4x10km štafeta (m), v živo HD
09:15
Slopestyle finale, posnetek HD
10:01
2. tek, ponovitev HD
10:45
4x10km štafeta (m), ponovitev HD
11:59
15km skupinski start (m), v živo HD
12:58
500m (ž), v živo HD
13:39
Dvojice, 2. vožnja, v živo HD
14:53
Koreja v Kanada, v živo HD
16:04
2. tek, ponovitev HD
16:34
15km skupinski start (m), ponovitev HD
16:56
4x10km štafeta (m), ponovitev HD
17:29
Dvojice, 2. vožnja, ponovitev HD
20:02
ponovitev HD
20:31
Lovimo zlato - Lindsey Vonn, prvič HD
20:45
15km skupinski start (m), ponovitev HD
21:33
4x10km štafeta (m), ponovitev HD
22:03
Dvojice, 2. vožnja, ponovitev HD
22:33
500m (ž), ponovitev HD
01:06
ponovitev HD
01:53
Halfpipe, kvalifikacije, v živo HD
03:00
Smuk (ž), trening, v živo HD
04:30
Kratki plesni program, v živo HD
06:00
Švica - Švedska, v živo HD
09:05
Halfpipe kvalifikacije (ž), ponovitev HD
10:00
Smuk (ž), trening, ponovitev HD
11:00
15km skupinski start (m), ponovitev HD
11:30
Dvojice (m) 2, ponovitev HD
12:00
Dvojice (m) 3, v živo HD
13:00
500m (m), v živo HD
13:45
Ekipno (m) HS 140, v živo HD
16:00
Dvojice (m) 4, posnetek HD
16:30
500m (m), ponovitev HD
17:00
Ekipno (m) HS 140, ponovitev HD
20:00
ponovitev HD
20:40
Ekipno (m) HS 140, ponovitev HD
21:30
Halfpipe kvalifikacije (ž), ponovitev HD
22:00
500m (m), ponovitev HD
22:30
Dvojice (m) 3, ponovitev HD
22:45
Dvojice (m) 4, ponovitev HD
01:00
ponovitev HD
01:35
ponovitev HD
01:40
Halfpipe kvalifikacije (ž), ponovitev HD
02:15
Halfpipe finale (ž), v živo HD
03:00
Halfpipe finale (ž), v živo HD
03:45
Prosti program, v živo HD
05:30
Halfpipe kvalifikacije (m), v živo HD
06:45
Kitajska v Kanada, v živo HD
09:15
Halfpipe finale (ž), ponovitev HD
09:45
Finale (m) HS 140, v živo HD
10:45
Finale (m) HS 140, v živo HD
12:00
Mešane štafete, v živo HD
13:30
10km (m), v živo HD
14:30
Play off (m), v živo HD
16:00
Finale (m) HS 140, ponovitev HD
16:30
10km (m), ponovitev HD
17:00
Mešane štafete, ponovitev HD
20:00
ponovitev HD
20:40
Mešane štafete, ponovitev HD
21:15
Halfpipe finale (ž), ponovitev HD
22:00
Prosti program, ponovitev HD
00:30
Halfpipe finale (ž), ponovitev HD
00:45
ponovitev HD
01:15
Big air (m) kvalifikacije, v živo HD
02:30
Smuk (ž), v živo HD
03:00
Smuk (ž), v živo HD
04:45
Big air (m) kvalifikacije, posnetek HD
05:15
Ski cross (m) finale, v živo HD