Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV1
06:25
Bundesliga... Komentator: Mitja Hozjan.
08:00
TV Shopping
08:30
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
10:20
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
12:00
IIHF SP elitne divizije 2018... Komentator: Uroš Puš.
14:30
TV Shopping
15:00
Serie A... Komentator: Dani Bavec.
16:55
Titan Desert... Komentator: Robert Kukovica.
17:25
MXGP... Komentator: Gregor Žvab.
17:55
Liga Nova KBM... Komentator: Dani Bavec.
20:00
Španska liga... Komentator: Mitja Hozjan.
20:15
FIBA Basketball... Komentator: Robert Kukovica.
20:45
TV Shopping
21:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
22:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
23:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
01:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
03:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
04:30
Titan Desert... Komentator: Robert Kukovica.
05:00
Bundesliga... Komentator: Mitja Hozjan.
06:45
Serie A... Komentator: Dani Bavec.
08:30
TV Shopping
09:00
Red Bull Air Race... Komentator: Gregor Žvab.
10:30
Prva liga Telekom Slovenije... Komentator: Gregor Gajšek.
12:20
Pot do Rusije... Komentator: Luka Cotič.
12:50
TV Shopping
13:10
Španska liga... Komentator: Žiga Ikič.
15:10
EHF Liga prvakov... Komentator: Robert Kukovica.
17:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
17:55
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
19:50
Triglav The Rock.
19:55
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
20:55
Brazilska liga... Komentator: Gregor Gajšek.
23:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
00:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
02:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
04:00
Magazin... Komentator: Marko Premrl.
04:30
Pot do Rusije... Komentator: Luka Cotič.
05:00
Brazilska liga... Komentator: Gregor Gajšek.
07:00
Red Bull Air Race... Komentator: Žiga Ikič.
08:00
Pot do Rusije... Komentator: Luka Cotič.
08:30
TV Shopping
09:00
Red Bull Air Race... Komentator: Žiga Ikič.
10:00
FIFA Football Show... Komentator: Marko Premrl.
10:30
IIHF SP elitne divizije 2018... Komentator: Uroš Puš.
12:25
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
14:30
TV Shopping
15:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
15:25
Pot do Rusije... Komentator: Luka Cotič.
15:55
Prva liga Telekom Slovenije... Komentator: Luka Cotič.
17:55
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
19:55
Liga Nova KBM... Komentator: Dani Bavec.
22:00
Prva liga Telekom Slovenije... Komentator: Luka Potočnik.
00:00
Švicarski pokal... Komentator: Uroš Puš.
02:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
03:55
Triglav The Rock.
04:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
05:00
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.