Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Norma by Vicenzo Bellini at the Gran Teatre del Liceu
11:25
InterMezzo
12:30
Mariss Jansons conducts Haydn and Bruckner at the Concertgebouw
14:15
Gianandrea Noseda conducts the War Requiem by Britten at the Concertgebouw
15:45
InterMezzo
16:30
Faust by Charles Gounod at the Teatro real de Madrid
19:45
InterMezzo
20:30
Playlist #1 by Angelin Preljocaj, Opéra Royal, Château de Versailles
22:00
La Fresque choreography by Angelin Preljocaj
23:15
Movie soundtracks by Spike Lee & Terence Blanchard - LOTOS Jazz Festival
00:10
Chick Corea Piano solo
01:00
MICHEL CAMILO-TOMATITO - Jazz sous les pommiers
02:00
Bill Carrothers 5tet - Jazz sous les pommiers
03:40
Catherine Russell - Jazz en TĂŞte
04:30
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Hannu Lintu conducts Sibelius' Symphony no. 1
09:45
Hannu Lintu conducts Sibelius' Symphony no. 2
11:05
InterMezzo
12:30
Royal Concertgebouw Orchestra and Thomas Hengelbrock: Schubert, Mozart
14:00
Philippe Herreweghe conducts Bach's Mass in B minor at the Concertgebouw
15:50
InterMezzo
16:30
Chick Corea Piano solo
17:20
Bokanté - Malta Jazz Festival
18:25
Kris Bowers featuring Lina Easterlin - Stockholm Jazz Festival
19:20
InterMezzo
20:30
Lucia di Lammermoor by Donizetti at the Liceu
23:05
InterMezzo
23:30
Avishai Cohen Trio - Zadymka Festival
00:05
Dr John & The Nite Trippers - Jazz sous les pommiers
01:30
The Sound of New York - Damion Reid
02:05
Brian Browne Trio - Upstairs, Montreal
03:10
Glen Davis Andrews - Nancy Jazz Pulsations
04:00
Craig Taborn trio - Nancy Jazz Pulsations
05:05
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Hannu Lintu conducts Sibelius' Symphony no. 5
09:30
Hannu Lintu conducts Sibelius' Symphony no. 6
10:30
Hannu Lintu conducts Sibelius' Symphony no. 7
11:30
InterMezzo
12:30
Orphée et Eurydice by Gluck at la Scala
14:40
Music against Oblivion at la Sorbonne
15:30
InterMezzo
16:30
Iolanta by Tchaikovsky and Bluebeard's Castle by BartĂłk at the Metropolitan Opera
19:20
InterMezzo
20:30
The Sound of New York - Luis Perdomo & Mimi Jones
21:00
An evening with Avishai Cohen - Alfa Jazz Fest
22:30
Avishai Cohen Trio - Nancy Jazz Pulsations
23:40
Slowly Rolling Camera - LOTOS Jazz Festival
00:30
Anouar Brahem - Jazz sous les pommiers
01:35
MICHEL CAMILO-TOMATITO - Jazz sous les pommiers
02:35
Bokanté - Malta Jazz Festival
03:35
Chick Corea Piano solo
04:30
Brad Mehldau, Three pieces after Bach
05:45
InterMezzo