Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
08:00
Čopkovi zakladi, 1. Del otroške predstave
08:45
Ekonagajivček: Živali v jamah, otroška oddaja
08:40
Ustvarjalne minute: Balerina snežinka, otroška oddaja
09:00
Zavezani slovenski besedi: Ciril Kosmač, pogovorna oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5530. informativna oddaja
10:00
Otroška drsalna revija iz Kranja, posnetek novoletne prireditve
11:00
Cover koncerti, zabavno-glasbena oddaja
12:15
Knapovske zgodbe: dr. Janez Žlak, pogovorna oddajakukovica
13:00
Kljub ljubiteljev Prešenovega gledališča, mag. Tomaž Kukovica, pogovorna oddaja
14:05
Kasaške dirke po Sloveniji, reportaža
14:45
Novosti na knjižnem trgu, pogovorna oddaja
15:00
Mozaik kulture: Najvišja priznanja v ljubiteljski kulturi 2017, reportaža
15:40
Prešernov Smenj 2018, reportaža
16:00
Branju prijazne gorenjske občine, reportaža
16:20
Za vas z dogodkov, 28. oddaja
17:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:30
Romano them (Romski svet)
18:40
Gorenjska poročila, 5530. informativna oddaja
19:00
Starodobnik TV
20:00
Pesem združuje, zborovski koncert iz Kranja
21:35
Tradicionalni 26. Tek na smučeh na Pokljuki, reportaža
21:40
Gorenjska poročila, 5530. informativna oddaja
22:05
Dober pogled, oddaja o lovstvu
22:35
Za vas z dogodkov, 28. oddaja, družabni magazin
23:40
Gorenjska poročila, 5530. informativna oddaja
00:00
Ameriški večer na Gimnaziji Kranj, glasbena prireditev
02:00
Videostrani
08:00
Nagajivček: Voda in biomasa, otroška oddaja
08:45
Lunino kraljestvo, otroška predstava
09:15
Ustvarjalne minute: Balerina snežinka, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5526. informativna oddaja
10:00
Skrbimo za zdravje: Duševne motnje, izobraževalna oddaja
11:35
Sreda v sredo: Franc Bogovič, pogovorna oddaja
12:35
Mozaik kulture: Najvišja priznanja v ljubiteljski kulturi 2017, reportaža
12:50
Ameriški večer na Gimnaziji Kranj, glasbena prireditev
15:50
Starodobnik TV 16. 50 Glasova preja ob 70. letnici, pogovorna oddaja
17:20
Polka in Majolka, zabavo-glasbena oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5527. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:30
Za vas z dogodkov, 28. oddaja
20:00
Gostilna pr'Francet, zabavno-glasbena oddaja
21:00
Tradicionalni 26. Tek na smučeh na Pokljuki, reportaža
21:20
Vpetost v območne enote Zavarovalnice Triglav v lokalno okolje, pogovorna oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5528. informativna oddaja
22:00
Dorovi pogovori: dr. Milan Brglez, pogovorna oddaja
23:00
Mozaik kulture: Najvišja priznanja v ljubiteljski kulturi 2017, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5529. Informativa oddaja
00:00
Prešernov Smenj 2018, reportaža
00:30
Slovenska čebelarska dediščina, 2. del dokumentarne serije
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Branju prijazne gorenjske občine, reportaža
09:40
Gorenjska poročila, 5530. informativna oddaja
10:00
Dobra volja, zabavno-glasbena oddaja
11:25
Dorovi pogovori: dr. Milan Brglez, pogovorna oddaja
12:20
Videostrani
14:35
Novosti na knjižnem trgu, pogovorna oddaja
15:00
Iz sveta tišine: Preobrazba življenjskega stila, oddaja
15:50
Predstavitev uspehov plesne skupine Linera iz Kranja
16:10
Živimo zdravo? Živeti zdravo! Portno- rekreativna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Za vas z dogodkov, družabna kronika
18:40
Gorenjska poročila, 5531. Novoletna voščila, informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:30
Monitor TV, oddaja o računalništvu
20:00
Tradicionalni 26. Tek na smučeh na Pokljuki, reportaža
21:20
Didaktična donacija akademskega slikarja Klavdija Tutte
21:40
Gorenjska poročila, 5531. Informativna oddaja
22:00
Glasova preja ob 70. letnici, pogovorna oddaja
23:00
Predstavitev uspehov plesne skupine Linera iz Kranja, reportaža
23:15
Novosti na knjižnem trgu
23:20
Tradicionalni 26. Tek na smučeh na Pokljuki, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5531. informativna oddaja
00:00
Sreda v sredo: Franc Bogovič, pogovorna oddaja
01:00
Glasova preja ob 70. letnici, pogovorna oddaja
02:05
Videostrani