Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 1HD
06:22
Super G (ž), ponovitev HD
07:49
Češka v Kanada, ponovitev HD
08:31
Švica v Koreja, v živo HD
10:21
Štafeta 4x5km (ž), v živo HD
11:59
Skupinski start 12,5km (ž), v živo HD
12:59
1000m, v živo HD
13:35
1. krog, v živo HD
14:25
Ženske, 4, v živo HD
14:35
Finale, v živo HD
15:19
Slovensko v Slovenija, v živo HD
16:19
Super G (ž), ponovitev HD
16:56
Skupinski start 12,5km (ž), ponovitev HD
17:24
Finale, ponovitev HD
20:02
ponovitev HD
20:45
Skupinski start 12,5km (ž), ponovitev HD
21:06
Finale, ponovitev HD
21:45
Super G (ž), ponovitev HD
22:29
Štafeta 4x5km (ž), ponovitev HD
00:58
ponovitev HD
01:26
Sledimo zlatu, ponovitev HD
01:32
ponovitev HD
01:39
1. tek, v živo HD
03:00
Veleslalom (m), 1. tek, v živo HD
03:15
Kvalifikacije (m), v živo HD
04:00
Finale (m) HS 140, ponovitev HD
05:00
Veleslalom (m), 1. tek, ponovitev HD
05:30
Veleslalom (m), 2. tek, v živo HD
07:00
4x10km štafeta (m), v živo HD
09:15
Slopestyle (m) finale, posnetek HD
10:00
Veleslalom (m), 2. tek, ponovitev HD
10:45
4x10km štafeta (m), ponovitev HD
12:00
15km skupinski start (m), v živo HD
13:00
500m (ž), v živo HD
13:45
Dvojice (m) 2, v živo HD
14:45
J. Koreja v Kanada, v živo HD
16:00
Veleslalom (m), 2. tek, ponovitev HD
16:30
15km skupinski start (m), ponovitev HD
17:00
4x10km štafeta (m), ponovitev HD
17:30
Dvojice (m) 2, ponovitev HD
20:00
ponovitev HD
20:40
15km skupinski start (m), ponovitev HD
21:00
Veleslalom (m), 2. tek, ponovitev HD
21:30
4x10km štafeta (m), ponovitev HD
22:00
Dvojice (m) 2, ponovitev HD
22:30
500m (ž), ponovitev HD
01:00
ponovitev HD
02:00
Halfpipe kvalifikacije (ž), v živo HD
03:00
Smuk (ž), trening, v živo HD
04:30
Kratki plesni program, v živo HD
05:45
Halfpipe kvalifikacije (ž), ponovitev HD
06:00
Švica - Švedska, v živo HD
09:05
Halfpipe kvalifikacije (ž), ponovitev HD
10:00
Smuk (ž), trening, ponovitev HD
11:00
15km skupinski start (m), ponovitev HD
11:30
Dvojice (m) 2, ponovitev HD
12:15
Dvojice (m) 3, v živo HD
13:00
500m (m), v živo HD
13:45
Ekipno (m) HS 140, v živo HD
16:00
Dvojice (m) 4, posnetek HD
16:30
500m (m), ponovitev HD
17:00
Ekipno (m) HS 140, ponovitev HD
20:00
ponovitev HD
20:40
Ekipno (m) HS 140, ponovitev HD
21:30
Halfpipe kvalifikacije (ž), ponovitev HD
22:00
500m (m), ponovitev HD
22:30
Dvojice (m) 3, ponovitev HD
22:45
Dvojice (m) 4, ponovitev HD
01:00
ponovitev HD
01:35
ponovitev HD
01:40
Dvojice (m) 4, ponovitev HD
02:00
Halfpipe kvalifikacije (ž), ponovitev HD
02:30
Halfpipe finale (ž), v živo HD
03:00
Halfpipe finale (ž), v živo HD
03:45
Prosti program, v živo HD
05:30
Halfpipe kvalifikacije (m), v živo HD