Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ: Vstopimo v hišo mineralov
09:40
Ob dnevu civilne zaščite
10:40
Jutranji pogovori 1
12:10
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:35
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 19
13:20
IZBRANO IZ ARHIVA: Tofov butični gala koncert, 2008, 1. del
14:55
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Izza Uratnik, flavta, GŠ Velenje
17:40
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
IZ NAŠEGA ARHIVA: Nerodna Avguština, Gledališka predstava Vrtca Velenje
18:20
IZ NAŠEGA ARHIVA: LAHKO NOČ, OTROCI! Cepecepetavšek
18:40
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Simfonični orkester GŠ Velenje
18:45
Dotiki gora: Porezen
19:05
Vrtnarski kotiček
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2829. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Tjaž Marin, tolkala, GŠ Velenje
20:35
IZBRANO IZ ARHIVA: Dedci zmorejo, 2. del koncerta Andreja Šifrerja
21:20
IZBRANO IZ ARHIVA, Popotniške razglednice: Šri Lanka (2009)
22:20
IZBRANO IZ ARHIVA: 30 let ŠFD Koleda, 1. del koncerta
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:45
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ: Vstopimo v hišo mineralov
09:40
2828. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:20
2829. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:20
Jutranji pogovori 1
12:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
13:40
IZBRANO IZ ARHIVA: Tofov butični gala koncert, 2008, 2. del
15:10
Videostrani, obvestila
17:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
17:55
Napovedujemo
18:00
ROBO TV 8
18:10
Gledališka predstava Vrtca Velenje
18:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Miša Časl, flavta, GŠ Velenje
18:35
IZBRANO IZ ARHIVA: Večerni gost: Jože Zupanc, 1998
19:00
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
IZBRANO IZ ARHIVA: Glasbeni labirint, oddaja o narodno-zabavni glasbi 7
21:05
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Kvartet tolkal, GŠ Velenje
21:10
Jutranji pogovori 2
22:40
IZBRANO IZ ARHIVA: 30 let ŠFD Koleda, 2. del koncerta
23:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:50
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2829. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Iz oddaje Dobro jutro
13:00
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 20
13:45
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Alfi in Slovenci v Severni Ameriki
19:00
Spoznajmo jih … Klara Klinc, klarinet, GŠ Velenje
19:05
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:30
Videospot dneva
19:35
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Poslanska pisarna: Jani Prednik, poslanec SD v DZ
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 21
21:50
Spoznajmo jih … Klara Klinc, klarinet, GŠ Velenje
21:55
IZBRANO IZ ARHIVA: Večerni gost: Izidor Pečovnik Dori
22:25
Videospot dneva
22:30
Iz oddaje Dobro jutro
23:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:50
Nočni program