Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš
09:40
2722. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:20
2723. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:50
Videospot dneva
10:55
Na obisku … pri Karlu Dragu Semetu
11:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:20
Jutranji pogovori 1
13:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
14:30
Videostrani, obvestila
17:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
17:55
Napovedujemo
18:00
Krava na Mesecu, gledališka igra Vrtca Velenje
18:25
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Veronika Gams, harfa (176)
18:30
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA: ansambel Javor; Špadni fantje
21:15
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Karin Kopušar, harfa (177)
21:20
Jutranji pogovori 2
22:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:15
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2723. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Jesen življenja, ponovitev
18:30
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:35
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Pia Landeker, Petja Emeršič, klavir
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
AKTUALNO: Za pravice delavcev
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
Športnik leta 2019 Zgornje Savinjske doline, posnetek prireditve
22:35
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Pia Landeker, Petja Emeršič, klavir
22:40
Videospot dneva
22:45
Iz oddaje Dobro jutro
23:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:55
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
AKTUALNO: Za pravice delavcev
11:15
Videospot dneva
11:20
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Kmetijski razgledi
18:35
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Ana Pavić, harfa
18:40
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2724. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Dotiki gora: Baba in Ostri vrh
20:50
25 let z ansamblom Štrk, 2.del
21:50
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Ana Pavić, harfa
21:55
Videospot dneva
22:00
Iz oddaje Dobro jutro
22:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:15
Nočni program