Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Naravni čopiči, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5980. informativna oddaja
10:00
Planet Zemlja - Morja in oceani, film
11:00
Dora: Ante Šimundža, pogovorna oddaja
12:00
Panirane Zuccihini bučke s pisanim rižem
12:20
Videostrani
14:00
100 let KUD Dovje Mojstrana, reportaža
15:00
Žogarija 2019, oddaja
15:50
Pravljična dežela Gorajte, oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Med rudarji: Maja Malovrh Repovž
18:00
Nujne intervencije v MOK, reportaža
18:40
Gorenjska poročila, 5981. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:30
Monitor TV, oddaja o računalništvu
20:00
Zimska sezona in novosti, reportaža
20:20
Razstava in predstavitev knjige Slovenski izgnanci
21:40
Gorenjska poročila, 5981. informativna oddaja
22:00
Županov novoletni sprejem v Radovljici
22:35
Otvoritev Alpske vasice v Kranjski Gori, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5981. informativna oddaja
00:00
HDD SIJ Acroni Jesnice: EHC Lustenau, hokejska tekma
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ekonagajivček: Ta čudovita zemlja, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5981. informativna oddaja
10:00
ZA zdravje, oddaja
10:30
Sledi korakov: Iva Dimic
11:45
Med rudarji: Maja Malovrh Repovž
12:00
Videostrani
14:55
Monitor TV, oddaja
15:30
Top music, glasbena oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Starodobnik TV
18:40
Gorenjska poročila, 5982. informativna oddaja
19:00
Kasaške dirke po Sloveniji, posnetek
19:35
Dober pogled, oddaja o lovstvu
20:00
ZA zdravje, oddaja
20:30
Dan odprtih vrat VDC Kranj, reportaža
20:40
Zimska sezona in novosti
21:00
Pot k sebi, duhovna oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5982. informativna oddaja
22:00
Silvestrske sanje, novoletna oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5982. informativna oddaja
00:15
Adventni koncert
01:00
Moja dežela lepa in gostoljubna
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Želva, otroška oddaja
09:30
Utrinki: Otroški pevski zbor Cicido
09:40
Gorenjska poročila, 5982. informativna oddaja
10:00
ZA zdravje, oddaja
10:20
Skrbimo za zdravje: O smrčanju, izobraževalna oddaja
11:00
Novosti na knjižnem trgu
11:30
Nujne intervencije v MOK, reportaža
12:00
Videostrani
14:50
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
15:05
Kasaške dirke po Sloveniji, reportaža
16:00
Pravljična dežela Gorajte
16:20
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja
17:20
Monitor TV, oddaja o računalništvu
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 5983. informativna oddaja
19:00
Žogarija 2019, oddaja
19:20
Top music, zabavnoglasbena oddaja
20:00
Dora: Ante Šimundža, pogovorna oddaja
21:00
Zimska sezona in novosti
21:40
Gorenjska poročila, 5983. informativna oddaja
22:00
Med rudarji: Maja Malovrh Repovž
23:40
Gorenjska poročila, 5983. informativna oddaja
00:00
Zlatomašnik Jože Klun iz Kokrice, posnetek
01:35
Videostrani