Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:00
Hugh Coltman - Jazz in Marciac
07:05
Eric Truffaz Quartet - Jazz in Marciac
08:05
Rymden - Tourcoing Jazz Festival
09:04
InterMezzo
09:30
Norma by Bellini at the Royal Opera House
12:25
InterMezzo
13:00
La Damnation de Faust de Berlioz par Les Siecles et François-Xavier Roth
15:08
Misteria Paschalia: Sacred works by Antonio Nola
16:08
InterMezzo
16:30
The Bronze Horseman, Mariinsky Theatre Ballet
18:40
The Fountain of Bakhtchisarai, Mariinsky Theatre Ballet
20:40
InterMezzo
21:00
Madama Butterfly by Puccini at the Royal Opera House
23:22
InterMezzo
00:00
Ilhan Ersahin - Festival International de Jazz de Montréal
01:00
InterMezzo
02:00
Le Poeme Harmonique and Vincent Dumestre at the Misteria Paschalia Festival: Purcell, Clarke
03:07
Rinaldo Alessandrini and the Concerto Italiano: Vivaldi, Leo, Bononcini
04:06
Eric Truffaz Quartet - Jazz in Marciac
05:08
InterMezzo
06:00
Der Freischütz by Weber at the Munich Staatsoper
08:47
InterMezzo
09:00
Les Siecles and François-Xavier Roth : Beethoven's Symphonies No. 5 & 7
10:16
Les Siecles and François-Xavier Roth: Berlioz at the Philharmonie de Paris
12:00
Varvara Nepomnyashchaya and the Orchestre National de Lille: Rachmaninov's Piano concertos No.1 & 3
13:27
Joyce DiDonato at the Bayreuth Baroque Opera Festival
14:34
Sabine Devieilhe and Les Siecles at the Philharmonie de Paris
16:06
Orchestre de Paris et Ariane Matiakh: Fauré, Strauss
17:15
Youn Sun Nah - D'jazz Nevers
18:13
Anne Paceo S.H.A.M.A.N.E.S. - Jazz sous les pommiers
19:44
Dianne Reeves - Lotos Jazz Festival
20:47
Tchaikovsky - Royal Concertgebouw Orchestra, Elim Cham
22:37
Robot! - choreography by Blanca Li
00:00
Marin Alsop, Khatia Buniatishvili and the Orchestre de Paris: Beethoven, Shostakovich
02:00
The Orchestre symphonique de Montréal and Susanna Mälkki: Debussy, Schubert, Wagner
03:15
The City of Birmingham Symphony Orchestra, Sheku Kanneh-Mason and Mirga Gražinyte-Tyla: Howell, Elgar, Knussen, Weinberg
05:01
Dusapin's Penthesilea at the Philharmonie de Paris
06:39
The Trio Sora at the Fondation Singer Polignac: Beethoven
07:42
InterMezzo
08:47
The Bronze Horseman, Mariinsky Theatre Ballet
11:00
The Fountain of Bakhtchisarai, Mariinsky Theatre Ballet
12:52
InterMezzo
13:00
François-Xavier Roth and the London Symphony Orchestra: Wagner, Lalo, Debussy, Massenet
14:30
Ian Bostridge, John Butt and the Dunedin Consort at the Misteria Paschalia Festival: Haendel
15:36
InterMezzo
17:00
Madama Butterfly by Puccini at the Royal Opera House
19:20
InterMezzo
21:00
La Damnation de Faust de Berlioz par Les Siecles et François-Xavier Roth
23:09
Misteria Paschalia: Sacred works by Antonio Nola
00:09
Hugh Coltman - Jazz in Marciac
01:17
InterMezzo
02:00
The Bronze Horseman, Mariinsky Theatre Ballet
04:11
The Fountain of Bakhtchisarai, Mariinsky Theatre Ballet