Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Čarodej Toni, predstava
09:40
Gorenjska poročila, 6248. informativna oddaja
10:00
Za zdravje, oddaja o zdravju
11:00
Mojster Joža Bertoncelj in kroparsko umetno kovaštvo
11:30
Kulturni večer s pianistom Drejcem Pogačnikom
13:00
Videostrani
14:00
Žalna seja ob smrti Franca Kramerja
14:40
Predstavitev monografije Prešernovi nagrajenci za fotografijo
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Štiri tačke, oddaja o živalih
18:40
Gorenjska poročila, 6249. informativna oddaja
19:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
20:00
Povežimo Slovenijo
20:30
Široka paleta vsebin Gimnazije Franceta Prešerna
20:55
S teboj lahko
21:40
Gorenjska poročila, 6249. informativna oddaja
22:00
Pogovor z evropskim poslancem dr. Milanom Brglezom
23:00
Valentin v mehurčku
23:40
Gorenjska poročila, 6249. informativna oddaja
00:00
Hokejska tekma HK Triglav Kranj – HK True Celje
02:05
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Štiri tačke, oddaja o živalih
09:40
Gorenjska poročila, 6249. informativna oddaja
10:00
Med rudarji: upokojeni rudar Viktor Rebrnak
11:10
Predstavitev monografije Prešernovi nagrajenci za fotografijo
12:05
Videostrani
14:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
16:15
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:45
Starodobnik TV, oddaja
17:40
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 6250. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:25
Dr. France Prešeren, dokumentarna oddaja
20:00
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja
21:00
Recitacija Prešernovih pesmi
21:40
Gorenjska poročila, 6250. informativna oddaja
22:00
Široka paleta vsebin Gimnazije Franceta Prešerna
22:20
Kurentovanje
23:40
Gorenjska poročila, 6250. informativna oddaja
00:00
Janja Garnbret in Domen Škofic preplezala trboveljski dimnik
01:17
Videostrani
08:00
Šola zdravja
08:10
Čopkovi zakladi, otroška predstava
08:25
Mi znamo, otroška serija
09:40
Gorenjska poročila, 6250. informativna oddaja
10:00
Slovenska smučišča na robu preživetja, webinar DTNS
12:00
Mura Raba Tour, oddaja o zamejcih
14:45
S teboj lahko
15:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
15:50
Pregled dogodkov v letu 2020 v občini Radovljica
16:20
Evropski pokal na Krvavcu
17:05
Raziskujemo krščanstvo
17:25
Široka paleta vsebin Gimnazije Franceta Prešerna
17:40
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:20
Pogovor z evropskim poslancem dr. Milanom Brglezom
18:40
Gorenjska poročila, 6250. informativna oddaja
19:00
Starodobnik TV, oddaja
20:00
Kurentovanje
21:00
Podobe brezimnih številk
21:40
Gorenjska poročila, 6250. informativna oddaja
22:10
Sledi korakov: Medicinska sestra
23:40
Gorenjska poročila, 6250. informativna oddaja
00:00
Valentin v mehurčku
01:50
Videostrani