Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:55
InterMezzo
09:00
La Belle Hélene by Offenbach at the Opéra de Lausanne
11:07
InterMezzo
13:00
The Tatarstan Symphony Orchestra and Alexander Sladkovsky: Strauss, Bruckner
14:45
Boris Giltburg plays Russian Masters of the Piano
16:30
InterMezzo
17:30
Opening concert of the Zaryadye Hall in Moscow
19:19
Gianandrea Noseda, Yefim Bronfman and the Royal Concertgebouw Orchestra: Kodaly, Liszt, Dvorak
20:25
InterMezzo
20:30
Federico Segun Lorca by Eva Yerbabuena
22:00
Una Oda al Tiempo (an ode to time) by Maria Pagés
23:30
Shabaka Hutchings 'The comet is coming' - Like a Jazz Machine
00:30
Gilberto Gil - Jazz in Marciac
01:34
Electro Deluxe at Paris Olympia
03:04
Shabaka Hutchings 'The comet is coming' - Like a Jazz Machine
04:04
Bojan Z - Like a Jazz Machine
05:04
Arthur Possing Quartet - Like a jazz Machine
06:06
InterMezzo
09:00
L'Orchestre de Chambre de Lausanne and Joshua Weilerstein: Rouse, Beethoven, Schoenberg
10:30
Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Mozart, Beethoven, Shostakovich
12:00
InterMezzo
13:00
András Schiff and the Orchestre de Chambre de Lausanne: Bach, Schumann
14:30
Evgeny Kissin at the Verbier Festival : Chopin, Schumann, Debussy, Scriabin
15:50
InterMezzo
17:24
Pedrito Martinez - Banlieues Bleues
18:20
Christian Sands Trio - Jazz a la Villette
19:24
Enrico Rava Special edition 80th Birthday - Like a jazz Machine
20:25
InterMezzo
20:30
Belini's 'I Capuleti e i Montecchi' at the Opernhaus Zürich
23:30
The Rosenberg Family Project - Jazz in Marciac
00:30
David Murray Infinity Quartet feat. Saul Williams - Banlieues Bleues
01:30
Roberto Fonseca - Jazz in Marciac
02:35
Laurent Bardainne ' Tigre d'Eau Douce ' - Jazz a la Villette
03:10
Michel Portal Quintet - Europa Jazz
04:03
Anne Paceo S.H.A.M.A.N.E.S. - Jazz sous les pommiers
05:33
Shabaka Hutchings 'The comet is coming' - Like a Jazz Machine
06:33
InterMezzo
09:00
Varvara Nepomnyashchaya and the Orchestre National de Lille: Rachmaninov Piano concertos No.1 & 3
10:25
Beatrice Rana - Paris Mezzo Festival
12:00
InterMezzo
13:00
Alexandre Kantorow at the Fondation Louis Vuitton: Brahms, Bartok, Fauré, Liszt
14:40
Wiener Philharmoniker, Cecilia Bartoli, Daniel Barenboim - Mozart / LIVE SESSION
16:20
InterMezzo
17:16
Martha Argerich and Daniel Barenboim at The Berlin Philharmonie: Mozart, Schubert, Stravinsky
18:40
Idil Biret plays Beethoven, Debussy, Saygun, Prokofiev
20:25
InterMezzo
20:30
Princess, S.Olivia, S. Abbuehl & E. Perraud - Jazz a Porquerolles
21:30
Anne Paceo, Bright Shadows - Jazz sous les pommiers
22:40
Bugge Wesseltoft's New Conception Of Jazz - Jazz Fest Sarajevo
23:50
Kenny Garrett Quintet - Jazz a la Villette
01:10
Airelle Besson - Jazz sous les pommiers
02:15
Pedrito Martinez - Banlieues Bleues
03:15
Extended Hanoi Duo - Like a Jazz Machine
04:15
Enrico Rava Special edition 80th Birthday - Like a jazz Machine
05:15
Gilberto Gil - Jazz in Marciac