Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
07:30
Tatarstan Symphony Orchestra and Alexander Sladkovsky: Strauss, Bruckner
09:30
Mazepa by Tchaikovsky at the Mariinsky Theater
12:35
InterMezzo
13:00
Valser choreography by Catherine Berbessou, Ballet du Capitole
14:10
Nutcracker by Kader Belarbi, Ballet du Capitole
16:00
InterMezzo
17:00
Tatarstan National Symphony Orchestra: Glinka, Tchaikovsky and Moussorgsky
18:30
Tatarstan National Symphony Orchestra plays Rachmaninov and Tchaikovsky with Denis Matsuev
20:20
InterMezzo
21:00
Le Nozze di Figaro by Mozart at the Opéra de Wallonie-Liege
00:00
Eric Truffaz Quartet - Jazz in Marciac
01:00
InterMezzo
02:00
Rinaldo by Haendel at the Festival de Peralada
03:40
La Senna Festeggiante by Vivaldi
05:00
InterMezzo
06:00
Tetzlaff Quartet plays Mozart, Shostakovich and Sibelius
07:20
Music and Dance for a While with l'Arpeggiata
09:05
InterMezzo
09:30
Nicholas Angelich at La Grange de Meslay: Chopin, Schumann, Liszt
11:10
Les Dissonances - Beethoven, Stravinsky
12:35
InterMezzo
13:00
Avishai Cohen quartet - D'jazz Nevers
14:00
Magnetic Ensemble - D'Jazz Nevers
14:55
Soundprints feat. Joe Lovano & Dave Douglas - Roma Jazz Festival
16:00
InterMezzo
17:00
Ariadne auf Naxos by Richard Strauss at the Festival d'Aix-en-Provence
19:10
InterMezzo
21:00
Alexei Volodin plays the piano concertos by Chopin
23:05
InterMezzo
00:00
D. Holland, Z. Hussain & C. Potter | Jazz in Marciac
01:00
InterMezzo
02:00
Ariadne auf Naxos by Richard Strauss at the Festival d'Aix-en-Provence
04:10
InterMezzo
06:00
Avishai Cohen quartet - D'jazz Nevers
07:00
Magnetic Ensemble - D'Jazz Nevers
07:55
Soundprints feat. Joe Lovano & Dave Douglas - Roma Jazz Festival
09:00
InterMezzo
09:30
Valery Gergiev conducts Samson et Dalila by Saint-Säens
11:40
InterMezzo
13:00
Tetzlaff Quartet plays Mozart, Shostakovich and Sibelius
14:20
Music and Dance for a While with l'Arpeggiata
16:00
InterMezzo
17:00
Lac by Jean-Christophe Maillot, Les Ballets de Monte-Carlo
18:45
White Darkness de N. Duato, The Lavender Follies de J. Hernandez, Ballet de Monte-Carlo
20:00
InterMezzo
21:00
Massenet's Cendrillon at the Glyndebourne Festival
00:00
Erik Truffaz Quartet - Jazz sous les pommiers
01:25
InterMezzo
02:00
Tetzlaff Quartet plays Mozart, Shostakovich and Sibelius
03:20
Music and Dance for a While with l'Arpeggiata
05:05
InterMezzo