Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Hayat TV
06:00
VOA, informativni program, r.
06:30
Jablanička hronika r.
07:00
Ertugrul, serijski program, ep268 r.
07:45
Gorka zemlja, serijski program, ep28 r.
08:30
Ti biraj zdravlje
08:35
VOA Connect, strani dokumentarni program, ep52 r.
09:00
Ti biraj zdravlje
09:07
Ti biraj zdravlje
09:15
Ispuni mi želju, kolažni program r.
10:00
Veselo ljeto, muzički spotovi
10:10
Perspektiva, kolažni program ep223 r.
10:40
Komšije, igrana serija, ep5
11:25
Svijet sporta, kolažni program ep209 r.
11:45
Vijesti
12:00
Ljetna kuhinja, revijalni program r.
12:40
Ti biraj zdravlje r.
12:45
WoW Hayat production show, zabavno-muzički program, r.
13:30
Veselo ljeto, muzički spotovi
14:00
Tešanjska hronika
14:30
Dr. House, serijski program, ep52 r.
15:15
Svijet sporta, kolažni program ep209 r.
15:35
Alija, igrana serija, ep7 r.
16:15
Ertugrul, serijski program, ep268 r.
17:00
Gorka zemlja, serijski program, ep28 r.
17:50
Majstori okusa, kulinarski program, r.
18:35
Atlas, kolažni program ep142
19:00
Vijesti u 7, Vrijeme, Sport, informativni program
19:40
Labeffective
19:50
Veselo ljeto, muzički spotovi
20:00
TV lice, revijalni program
21:00
Gorka zemlja, serijski program, ep29
21:45
Dr. House, serijski program, ep53
22:30
Dr. House, serijski program, ep54
23:15
Misterije civilizacija: Susret s drugim civilizacijama (Izrael, Španija, Meksiko), ep11 r.
23:30
VOA, informativni program
00:00
Tešanjska hronika r.
00:30
Majstori okusa, kulinarski program, r.
01:10
Ti biraj zdravlje r.
01:15
Vijesti u 7, Vrijeme, Sport, informativni program r.
01:45
TV lice, revijalni program, r.
02:40
Atlas, kolažni program ep142 r.
03:00
Muzički program
06:30
VOA, informativni program, r.
07:00
Svijet sporta, kolažni program ep207 r.
07:20
Atlas, kolažni program ep141 r.
07:40
Svijet sporta, kolažni program ep208 r.
08:00
Atlas, kolažni program ep142 r.
08:20
Svijet sporta, kolažni program ep209 r.
08:40
Alija, igrana serija, ep4 r.
09:25
Alija, igrana serija, ep5 r.
10:05
Alija, igrana serija, ep6 r.
10:45
Alija, igrana serija, ep7 r.
11:30
Baštine, ep337
12:00
TV lice, revijalni program r.
13:00
Slučajevi X, informativni program r.
13:45
Upitnik, informativni program, r.
14:30
TV Liberty, kolažni program, ep220
15:00
Ljetna kuhinja, revijalni program r.
15:45
Ljetna kuhinja, revijalni program r.
16:30
Veselo ljeto, muzički spotovi
17:10
Direktno sa Gretom Van Susteren, strani dokumentarni program, ep50
17:40
VOA Connect, strani dokumentarni program, ep53
18:05
Liga bez briga, sportski program
19:00
Vijesti u 7, Vrijeme, Sport, informativni program
19:45
Labeffective
19:50
Muzički program
20:00
U tuđoj avliji s Osmanom Džihom, zabavni program
20:45
King of Kings, kick boks, sportski program, snimak, 3. dio
21:45
Ertugrul, serijski program, ep269
22:30
U susret Ilidžanskom festivalu, kolažni program
23:00
Dr. House, serijski program, ep55
23:45
VOA Connect, strani dokumentarni program, ep53 r.
00:10
TV Liberty, kolažni program, ep220 r.
00:40
Vijesti u 7, Vrijeme, Sport, informativni program r.
01:15
Liga bez briga, sportski program r.
01:55
U tuđoj avliji s Osmanom Džihom, zabavni program r.
02:40
King of Kings, kick boks, sportski program, snimak, 3. dio r.
03:35
U susret Ilidžanskom festivalu, kolažni program, r.
04:05
Muzički program
06:35
Baštine, ep337 r.
07:05
VOA Connect, strani dokumentarni program, ep53 r.
07:30
Ertugrul, serijski program, ep269 r.
08:15
Gorka zemlja, serijski program, ep25 r.
09:00
Gorka zemlja, serijski program, ep26 r.
09:45
Gorka zemlja, serijski program, ep27 r.
10:30
Gorka zemlja, serijski program, ep28 r.
11:15
Gorka zemlja, serijski program, ep29 r.
12:00
Perspektiva, kolažni program ep224
12:25
17. Festival dječije pjesme Lino Fest 2019., snimak
14:10
King of Kings, kick boks, sportski program, snimak, 3. dio, r.
15:05
Ljetna kuhinja, revijalni program r.
15:45
Ljetna kuhinja, revijalni program r.
16:30
U tuđoj avliji s Osmanom Džihom, zabavni program r.
17:15
Ispuni mi želju, kolažni program r.
18:00
TV lice, revijalni program r.
19:00
Vijesti u 7, Vrijeme, Sport, informativni program
19:45
Labeffective
19:50
Muzički program
20:00
WoW Hayat production show, zabavno-muzički program
20:45
U susret Ilidžanskom festivalu, kolažni program
21:15
Veselo ljeto, muzički spotovi
21:45
Ertugrul, serijski program, ep270
22:30
Crno-bijeli svijet, informativni program
22:55
Dr. House, serijski program, ep56
23:40
Veselo ljeto, muzički spotovi
00:00
Perspektiva, kolažni program ep224 r.
00:30
Vijesti u 7, Vrijeme, Sport, informativni program r.
01:05
WoW Hayat production show, zabavno-muzički program r.
01:50
U susret Ilidžanskom festivalu, kolažni program, r.
02:20
Muzički program