Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV1
06:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
08:30
TV Shopping
09:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
10:45
Liga Nova KBM... Komentator: Dani Bavec.
12:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
14:15
TV Shopping
14:30
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
14:55
Svetovno klubsko prvenstvo U17... Komentator: Žiga Ikič.
16:55
Svetovno klubsko prvenstvo U17... Komentator: Uroš Puš.
18:55
Svetovno klubsko prvenstvo U17... Komentator: Nejc Mravlja.
20:40
Prijateljska tekma... Komentator: Gregor Gajšek.
22:45
Pot do Rusije... Komentator: Mitja Hozjan.
23:15
Red Bull Goni Pony.
23:25
WRC... Komentator: Gregor Žvab.
00:25
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
01:30
Magazin... Komentator: Marko Premrl.
02:05
NHL Playoffs... Komentator: Tomaž Langerholz.
05:00
Svetovno klubsko prvenstvo U17... Komentator: Uroš Puš.
06:45
Svetovno klubsko prvenstvo U17... Komentator: Nejc Mravlja.
08:30
TV Shopping
09:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
10:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
12:30
WRC... Komentator: Gregor Žvab.
13:30
Triglav The Rock.
13:35
TV Shopping
14:05
NHL Playoffs... Komentator: Tomaž Langerholz.
16:05
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
17:55
Liga Nova KBM... Komentator: Dani Bavec.
20:00
TV Shopping
20:15
WRC... Komentator: Gregor Žvab.
21:10
Španska liga... Komentator: Žiga Ikič.
23:15
Prijateljska tekma... Komentator: Nejc Mravlja.
00:55
Prijateljska tekma... Komentator: Uroš Puš.
03:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
06:45
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
08:30
TV Shopping
09:00
Serie A... Komentator: Dani Bavec.
10:45
Španska liga... Komentator: Žiga Ikič.
12:30
Prijateljska tekma... Komentator: Nejc Mravlja.
14:15
TV Shopping
14:45
Tahiti Pearl Regatta... Komentator: Luka Potočnik.
15:15
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
15:45
Prijateljska tekma... Komentator: Gregor Gajšek.
17:25
Pokal Slovenije... Komentator: Luka Cotič.
19:30
WRC... Komentator: Gregor Žvab.
20:25
Kvalifikacije za Serie A... Komentator: Dani Bavec.
22:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
23:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
00:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
01:00
Portugalski pokal... Komentator: Luka Potočnik.
03:00
Hrvaška liga... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
Prijateljska tekma... Komentator: Nejc Mravlja.