Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2826. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
Na obisku … pri slikarju Milanu Jenku iz Velenja
11:50
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
12:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:45
Iz oddaje Dobro jutro
13:35
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
IZBRANO IZ ARHIVA: Parada humorja, 2008, 1. del
17:35
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Jaz sem najmočnejši, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:30
IZ NAŠEGA ARHIVA: LAHKO NOČ, OTROCI! 12 slonov
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Citrarski ansambel GŠ Velenje
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
IZBRANO IZ ARHIVA: Glasbeni labirint, oddaja o narodno-zabavni glasbi 6
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Citrarski ansambel GŠ Velenje
21:10
Lepote sveta: Naravni in kulturni biseri doline Soče, 1. del
21:45
Videospot dneva
21:50
Iz oddaje Dobro jutro
22:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:10
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
IZBRANO IZ ARHIVA: Odkrito povej na glas! 2004
10:55
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:50
Iz oddaje Dobro jutro
12:40
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
IZBRANO IZ ARHIVA: Parada humorja, 2008, 2. del
17:25
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
MIŠ MAŠ, otroška oddaja
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Gašper Poprijan, tuba, GŠ Velenje
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
IZBRANO IZ ARHIVA, Popotniške razglednice: Kenija, Tanzanija, Zanzibar (2008)
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
IZBRANO IZ ARHIVA: Okarina folk festival, Bled 1998: Datina
22:25
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Gašper Poprijan, tuba, GŠ Velenje
22:30
Videospot dneva
22:35
Iz oddaje Dobro jutro
23:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:55
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ, otroška oddaja
09:40
Na obisku … pri slikarju Milanu Jenku iz Velenja
10:40
Jutranji pogovori 1
12:10
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:35
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 17
13:20
IZBRANO IZ ARHIVA: Naj najnatakarica 1994
14:55
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Oskar Lojen, tolkala, GŠ Velenje
17:40
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Jaz sem najmočnejši, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:25
IZ NAŠEGA ARHIVA: LAHKO NOČ, OTROCI! 12 slonov
18:40
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Simfonični orkester GŠ Velenje
18:45
Dotiki gora: Storžič skozi Žrelo
19:05
Vrtnarski kotiček
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2827. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Jan Rožič, tolkala, GŠ Velenje
20:35
IZBRANO IZ ARHIVA: Dedci zmorejo, 1. del koncerta Andreja Šifrerja
22:05
IZBRANO IZ ARHIVA, Popotniške razglednice: Kenija, Tanzanija, Zanzibar
23:05
IZBRANO IZ ARHIVA: kitarski duo Monika Krajnc Štih in Boris Štih, 1. del koncerta
23:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
00:05
Nočni program