Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 2
06:34
Hall of Fame - Salt Lake City 2002.
07:32
Special November.
11:04
Special November.
11:58
Hall of Fame - Salt Lake City 2002.
12:56
Hall of Fame - Pyeongchang 2018.
13:54
Sporting Kansas City v Real Salt Lake.
15:26
Atlanta United FC v New York City FC.
17:01
World Tour - Austrian Open.
18:01
Hall of Fame - Salt Lake City 2002.
18:59
Hall of Fame - Pyeongchang 2018.
19:51
Novice, pon.
21:59
Sporting Kansas City v Real Salt Lake.
23:32
Atlanta United FC v New York City FC.
00:53
Novice, pon.
01:00
Northern Ireland Open - 1st round.
03:00
Umetnostno drsanje: Grand Prix , JP, pon.
07:00
OI: Hiša Slavnih Pyeongchang Ski Jump, pon.
08:00
Table Tenis: WT Linz, AT, pon.
09:00
Umetnostno drsanje: Grand Prix , JP, pon.
12:30
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
12:55
Judo: Judo Series, pon.
13:00
Table Tenis: WT Linz, AT, pon.
14:00
OI: Hiša Slavnih Salt Lake City 2002, pon.
15:00
OI: Hiša Slavnih Pyeongchang Ski Jump, pon.
16:00
Play-off Quarter Final Game 2: Sporting Kansas City (USA) - Real Salt Lake (USA).
17:30
Umetnostno drsanje: Grand Prix , JP, pon.
19:30
Play-off Quarter Final Game 2: Atlanta United (USA) - New York City FC (USA).
20:55
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
21:00
OI: Hiša Slavnih Salt Lake City 2002, pon.
22:00
OI: Flame Catcher, pon.
22:30
Table Tenis: WT Gold Coast, AU, pon.
23:30
OI: Hiša Slavnih Pyeongchang Ski Jump, pon.
00:30
Judo: Judo Series, pon.
00:35
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
00:55
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
03:00
Table Tenis: WT Linz, AT, pon.
04:00
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
05:00
Table Tenis: WT Linz, AT, pon.
09:00
Table Tenis: WT Linz, AT, pon.
10:30
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
12:30
Umetnostno drsanje: Grand Prix , JP, pon.
14:30
Table Tenis: WT Linz, AT, pon.
16:00
OI: Hiša Slavnih Pyeongchang Ski Jump, pon.
17:00
OI: Hiša Slavnih Salt Lake City 2002, pon.
18:00
OI: Flame Catcher, pon.
18:30
Table Tenis: WT Linz, AT, pon.
19:25
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
19:30
Play-off Quarter Final Game 2: Sporting Kansas City (USA) - Real Salt Lake (USA).
20:45
Group Stage Day 1: North Korea - Germany.
23:00
Umetnostno drsanje: Grand Prix , JP, pon.
00:55
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
02:55
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
03:00
Group Stage Day 1: North Korea - Germany.