Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV2
07:15
TV Shopping
07:45
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
09:25
TV Shopping
09:55
NCAA... Komentator: Gregor Žvab.
11:35
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
13:30
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
15:25
Prijateljska tekma... Komentator: Nejc Mravlja.
17:30
Soy Futbol... Komentator: Marko Premrl.
17:55
FIBA Liga prvakov... Komentator: Robert Kukovica.
19:55
Eurocup... Komentator: Mitja Hozjan.
22:00
Serie A... Komentator: Marko Premrl.
23:00
Worldies... Komentator: Mitja Hozjan.
23:15
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
01:15
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
03:00
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
05:00
Azijski pokal... Komentator: Luka Potočnik.
07:00
TV Shopping
07:30
NHL... Komentator: Uroš Puš.
09:30
TV Shopping
09:55
Evropski pokal, moški... Komentator: Robert Kukovica.
11:15
Španski kraljevi pokal... Komentator: Gregor Gajšek.
12:55
Evropski pokal, moški... Komentator: Robert Kukovica.
14:15
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
15:15
Worldies... Komentator: Mitja Hozjan.
15:25
IHF svetovno prvenstvo 2019... Komentator: Luka Potočnik.
17:15
Worldies... Komentator: Mitja Hozjan.
17:30
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
17:55
IHF svetovno prvenstvo 2019... Komentator: Mitja Hozjan.
19:45
Soy Futbol... Komentator: Marko Premrl.
20:15
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
20:25
IHF svetovno prvenstvo 2019... Komentator: Lojze Grčman.
22:15
FIBA Liga prvakov... Komentator: Gregor Žvab.
00:00
Soy Futbol... Komentator: Marko Premrl.
00:30
Xtreme Collxtion... Komentator: Mitja Hozjan.
01:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
03:00
Azijski pokal... Komentator: Luka Potočnik.
05:00
Prijateljska tekma... Komentator: Nejc Mravlja.
07:00
TV Shopping
07:30
NHL... Komentator: Uroš Puš.
09:30
TV Shopping
10:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
11:45
FIBA Liga prvakov... Komentator: Gregor Žvab.
13:30
Xtreme Collxtion... Komentator: Mitja Hozjan.
13:55
Prijateljska tekma... Komentator: Nejc Mravlja.
16:00
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
16:30
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
18:30
Serie A... Komentator: Marko Premrl.
19:25
Španski kraljevi pokal... Komentator: Gregor Gajšek.
21:25
Španski kraljevi pokal... Komentator: Marko Lazar.
23:30
Angleški ligaški pokal... Komentator: Luka Cotič.
01:15
Azijski pokal... Komentator: Luka Potočnik.
03:15
Azijski pokal... Komentator: Žiga Ikič.
05:00
Španski kraljevi pokal... Komentator: Gregor Gajšek.