Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Pravljica: Samovšečne ladje
09:30
Aktualno v občini Radovljica, reportaža
09:40
Gorenjska poročila, 6247. informativna oddaja
10:00
Štiri tačke, oddaja o živalih
10:20
S teboj lahko
11:20
Pet desetletij novoletnih srečanj Slovencev
12:00
Videostrani
14:50
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
15:05
Biosferna območja
16:35
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja
17:20
Monitor TV, oddaja o računalništvu
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 6248. informativna oddaja
19:00
Virtuoz na harmoniki Zoran Zorko
19:20
Sledi korakov: Leopold Hočevar
20:00
Recitacija Prešernovih pesmi
21:10
Povežimo Slovenijo
21:40
Gorenjska poročila, 6248. informativna oddaja
22:00
S teboj lahko
23:10
Gault Millau Slovenija 2021
23:20
Uspešne naložbe 2020 v občini Radovljica
23:40
Gorenjska poročila, 6248. informativna oddaja
00:00
Studio Evropa: demokracija v digitalnem svetu
02:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Čarodej Toni, predstava
09:40
Gorenjska poročila, 6248. informativna oddaja
10:00
Za zdravje, oddaja o zdravju
11:00
Mojster Joža Bertoncelj in kroparsko umetno kovaštvo
11:30
Kulturni večer s pianistom Drejcem Pogačnikom
13:00
Videostrani
14:00
Žalna seja ob smrti Franca Kramerja
14:40
Predstavitev monografije Prešernovi nagrajenci za fotografijo
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Štiri tačke, oddaja o živalih
18:40
Gorenjska poročila, 6249. informativna oddaja
19:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
20:00
Povežimo Slovenijo
20:30
Široka paleta vsebin Gimnazije Franceta Prešerna
20:55
S teboj lahko
21:40
Gorenjska poročila, 6249. informativna oddaja
22:00
Pogovor z evropskim poslancem dr. Milanom Brglezom
23:00
Valentin v mehurčku
23:40
Gorenjska poročila, 6249. informativna oddaja
00:00
Hokejska tekma HK Triglav Kranj – HK True Celje
02:05
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Štiri tačke, oddaja o živalih
09:40
Gorenjska poročila, 6249. informativna oddaja
10:00
Med rudarji: upokojeni rudar Viktor Rebrnak
11:10
Predstavitev monografije Prešernovi nagrajenci za fotografijo
12:05
Videostrani
14:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
16:15
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:45
Starodobnik TV, oddaja
17:40
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 6250. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:25
Dr. France Prešeren, dokumentarna oddaja
20:00
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja
21:00
Recitacija Prešernovih pesmi
21:40
Gorenjska poročila, 6250. informativna oddaja
22:00
Široka paleta vsebin Gimnazije Franceta Prešerna
22:20
Kurentovanje
23:40
Gorenjska poročila, 6250. informativna oddaja
00:00
Janja Garnbret in Domen Škofic preplezala trboveljski dimnik
01:17
Videostrani