Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2829. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Iz oddaje Dobro jutro
13:00
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 20
13:45
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Alfi in Slovenci v Severni Ameriki
19:00
Spoznajmo jih … Klara Klinc, klarinet, GŠ Velenje
19:05
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:30
Videospot dneva
19:35
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Poslanska pisarna: Jani Prednik, poslanec SD v DZ
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 21
21:50
Spoznajmo jih … Klara Klinc, klarinet, GŠ Velenje
21:55
IZBRANO IZ ARHIVA: Večerni gost: Izidor Pečovnik Dori
22:25
Videospot dneva
22:30
Iz oddaje Dobro jutro
23:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:50
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Poslanska pisarna: Jani Prednik, poslanec SD v DZ
11:15
Videospot dneva
11:20
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:15
Iz oddaje Dobro jutro
13:05
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 21
13:50
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 22
18:45
Spoznajmo jih … Sara Golčman, harmonika, GŠ Velenje
18:50
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2830. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Dotiki gora: Pršivec
20:50
IZBRANO IZ ARHIVA: Dedci zmorejo, 2. del koncerta Andreja Šifrerja
21:35
Spoznajmo jih … Sara Golčman, harmonika, GŠ Velenje
21:40
IZBRANO IZ ARHIVA: Glasbeni gost: Skupina Faraon
22:15
Videospot dneva
22:20
Iz oddaje Dobro jutro
23:10
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2830. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 22
11:35
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:30
Iz oddaje Dobro jutro
13:20
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
ROBO TV 9
18:15
Gledališka predstava Vrtca Velenje
18:35
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Jernej Šadl, orgle, GŠ Velenje
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Na obisku … pri Metki Klevišar
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
IZBRANO IZ ARHIVA: Country folk blues festival: Yesterday band, 2008
21:55
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Jernej Šadl, orgle, GŠ Velenje
22:00
Videospot dneva
22:05
Iz oddaje Dobro jutro
22:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:45
Nočni program