Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Župan z vami: Martin Brecl, župan Občine Dobrna
10:00
Vabimo k ogledu
10:05
Videospot dneva
10:10
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
10:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:00
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:55
Skrbimo za zdravje, Skupaj proti raku dojk
16:55
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Revija zmagovalcev narodnozabavne glasbe Vinska gora 2017 (2)
19:00
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Arben Idrizi, Prišel je neki čas
19:05
Videospot dneva
19:10
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:30
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
2606. VTV magazin, regionalni informativni program
20:30
Dotiki gora, Lisca
20:50
Videospot dneva
20:55
Vabimo k ogledu
21:00
Lepo je biti muzikant, domača gledališka predstava, Poletno gledališče Studenec
23:10
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Arben Idrizi, Prišel je neki čas
23:15
Videospot dneva
23:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:45
Videostrani, obvestila
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Vabimo k ogledu
10:05
2606. VTV magazin, regionalni informativni program
10:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
10:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:15
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Žogarija (11)
18:30
Regionalne novice
18:35
Videospot dneva
18:40
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Karol Chmel, Sramotni steber, Leta
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Skupaj za odgovoren odnos do pitja alkohola, pogovor v studiu
21:00
Regionalne novice 3
21:05
Pop Corn,
22:05
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Karol Chmel, Sramotni steber, Leta
23:10
Videospot dneva
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Videostrani, obvestila
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Skupaj za odgovoren odnos do pitja alkohola, pogovor v studiu
10:00
Vabimo k ogledu
10:05
Videospot dneva
10:10
Pop Corn
11:10
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:00
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:55
2606. VTV magazin, regionalni informativni program
16:20
Videospot dneva
16:25
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka
18:40
Regionalne novice
18:45
Videospot dneva
18:50
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Jakub Kornhauser, Kvasarna
18:55
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Naj viža
21:15
Regionalne novice
21:20
Kmetijski razgledi
21:50
Napovedujemo
21:55
Skrbimo za zdravje, Lepotna kirurgija
22:55
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Jakub Kornhauser, Kvasarna
23:00
Videospot dneva
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Videostrani, obvestila