Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:00
Chris Potter Trio featuring James Francies & Eric Harland - Jazz a Porquerolles
07:00
Panorama circus feat. Logan Richardson & Médéric Collignon - Jazz a Porquerolles
08:00
Princess, S.Olivia, S. Abbuehl & E. Perraud - Jazz a Porquerolles
09:00
InterMezzo
09:30
Prokofiev's The Fiery Angel at the Mariinsky Theatre
12:01
The Orchestre National du Capitole de Toulouse, Maxim Emelyanychev and Adam Laloum: Schumann
13:30
Le Poeme Harmonique and Vincent Dumestre at the Misteria Paschalia Festival: Purcell, Clarke
14:37
Rinaldo Alessandrini and the Concerto Italiano: Vivaldi, Leo, Bononcini
15:40
Gianandrea Noseda, Yefim Bronfman and the Royal Concertgebouw Orchestra: Kodaly, Liszt, Dvorak
17:10
InterMezzo
17:30
Allegria by Kader Attou - Théâtre national de Chaillot
18:38
Les Six concertos brandebourgeois by Anne Teresa de Keersmaeker at the Palais Garnier
21:00
Der Freischütz by Weber at the Munich Staatsoper
00:00
Christian Sands Trio - Jazz a la Villette
01:08
InterMezzo
02:00
Leonardo García Alarcón conducts the Grands Motets by Lully in Versailles
03:30
Sébastien Daucé and the Ensemble Correspondances: The Coronation of Louis XIV
05:22
InterMezzo
06:00
Ariadne auf Naxos by Richard Strauss at the Festival d'Aix-en-Provence
08:17
InterMezzo
09:30
François-Xavier Roth and the London Symphony Orchestra: Wagner, Lalo, Debussy, Massenet
11:00
Ian Bostridge, John Butt and the Dunedin Consort at the Misteria Paschalia Festival: Haendel
12:08
InterMezzo
13:30
Emmanuelle Haim and Le Concert d'Astrée in Versailles: Rameau, Mondonville, Campra
15:07
Lionel Meunier and Vox Luminis: Haendel
17:02
InterMezzo
17:30
Chris Potter Trio featuring James Francies & Eric Harland - Jazz a Porquerolles
18:30
Panorama circus feat. Logan Richardson & Médéric Collignon - Jazz a Porquerolles
19:30
Princess, S.Olivia, S. Abbuehl & E. Perraud - Jazz a Porquerolles
20:30
InterMezzo
21:00
Allegria by Kader Attou - Théâtre national de Chaillot
22:08
Les Six concertos brandebourgeois by Anne Teresa de Keersmaeker at the Palais Garnier
00:00
Yaron Herman Solo - Jazz a la Villette
00:48
InterMezzo
02:00
Chris Potter Trio featuring James Francies & Eric Harland - Jazz a Porquerolles
03:00
Panorama circus feat. Logan Richardson & Médéric Collignon - Jazz a Porquerolles
04:00
Princess, S.Olivia, S. Abbuehl & E. Perraud - Jazz a Porquerolles
05:00
InterMezzo
06:00
Emmanuelle Haim and Le Concert d'Astrée in Versailles: Rameau, Mondonville, Campra
07:38
Lionel Meunier and Vox Luminis: Haendel
09:30
Allegria by Kader Attou - Théâtre national de Chaillot
10:39
Les Six concertos brandebourgeois by Anne Teresa de Keersmaeker at the Palais Garnier
12:58
InterMezzo
13:30
Raphël Pichon conducts Bach's Saint Matthew Passion
16:30
InterMezzo
17:30
Der Freischütz by Weber at the Munich Staatsoper
20:06
InterMezzo
21:00
Le Poeme Harmonique and Vincent Dumestre at the Misteria Paschalia Festival: Purcell, Clarke
22:08
Rinaldo Alessandrini and the Concerto Italiano: Vivaldi, Leo, Bononcini
23:13
InterMezzo
00:00
Ilhan Ersahin - Festival International de Jazz de Montréal
01:00
InterMezzo
02:00
Allegria by Kader Attou - Théâtre national de Chaillot
03:09
Les Six concertos brandebourgeois by Anne Teresa de Keersmaeker at the Palais Garnier
05:30
InterMezzo