Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:10
2574. VTV magazin, regionalni informativni program
10:30
Kultura, informativna oddaja
10:35
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:50
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Pop corn, Orlek, Hamo
17:55
Napovedujemo
18:00
Koroški bukvar Bogomir Fajmut Fajči
18:30
Regionalne novice
18:35
Videospot dneva
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Volitve 2018, Janez Janša, predsednik SDS
21:00
Regionalne novice
21:05
Zimski večer z ans. Jug, posnetek koncerta
22:30
Napovedujemo
22:35
Iz oddaje Dobro jutro
23:35
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
00:00
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
Volitve 2018, Janez Janša, predsednik SDS
11:20
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:45
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
12:05
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka
18:20
Videospot dneva
18:25
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
18:50
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
2575. VTV magazin, regionalni informativni program
20:20
Kultura, informativna oddaja
20:25
Napovedujemo
20:30
Volitve 2018, Predstavitev kandidatov Socialnih demokratov v Savinsko – Šaleški regiji
21:00
Dotiki gora: Dleskovec
21:20
Vabimo k ogledu
21:25
Kmetijski razgledi
21:55
Iz oddaje Dobro jutro
22:55
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:25
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
2575. VTV magazin, regionalni informativni program
10:30
Kultura, informativna oddaja
10:35
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:25
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Ustvarjalne iskrice (244)
18:15
In prišel je …, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:40
Regionalne novice
18:45
Videospot dneva
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Aktualno
21:00
Regionalne novice
21:05
Pop corn Imperij, San Di Ego
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:30
Videostrani, obvestila