Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 1
07:28
Kitajska v Kanada, v živo
09:07
Halfpipe finale (ž), ponovitev
12:01
Mešane štafete, v živo
14:31
Koreja v Finska, v živo
16:02
HS 140, ponovitev
17:01
Mešane štafete, ponovitev
20:31
Lovimo zlato - Lindsey Vonn, prvič
20:43
Mešane štafete, ponovitev
21:16
Halfpipe finale (ž), ponovitev
22:04
Prosti plesni program, ponovitev
23:22
Play off, ponovitev
00:23
Halfpipe finale (ž), ponovitev
01:11
Kvalifikacije, v živo
02:31
Smuk (ž), v živo
03:00
Smuk (ž), v živo
04:45
Big air (m) kvalifikacije, posnetek
05:15
Ski cross (m) finale, v živo
06:45
Norveška v Švedska, v živo
09:00
Sprint kvalifikacije, v živo
11:00
Sprint v prosti tehniki, ekipno, v živo
12:00
Zasledovalno ekipno, v živo
12:40
Ženske, 3, v živo
13:25
Četrtfinale (m), v živo
13:45
Zasledovalno ekipno, finale, v živo
14:25
Ženske, 4, v živo
14:45
Četrtfinale (m), v živo
16:00
Ski cross (m) finale, ponovitev
16:30
Sprint v prosti tehniki, ekipno, ponovitev
17:15
Smuk (ž), ponovitev
20:40
Smuk (ž), ponovitev
21:15
Sprint v prosti tehniki, ekipno, ponovitev
21:45
Zasledovalno ekipno, finale, ponovitev
22:15
Ski cross (m) finale, ponovitev
22:30
Ženske, 4, ponovitev
01:30
Slalom (m), 1. tek, v živo
03:00
Kombinacijski smuk (ž), v živo
05:00
Halfpipe (m) finale, posnetek
05:25
Slalom (m), 2. tek, v živo
06:30
Kombinacijski slalom (ž), v živo
08:15
Ekipno (m) HS 140, v živo
09:30
Slalom (m), 2. tek, ponovitev
10:30
Ekipno (m) HS 140, ponovitev
11:15
Štafeta 4x5km (m), v živo
12:15
Štafeta (ž), v živo
13:45
Polfinale (m), v živo
15:00
Štafeta 5000m, finale, posnetek
16:00
Štafeta 4x5km (m), ponovitev
16:45
Štafeta (ž), ponovitev
17:30
Slalom (m), 2. tek, ponovitev
20:40
Štafeta (ž), ponovitev
21:15
Štafeta 4x5km (m), ponovitev
22:00
Slalom (m), 2. tek, ponovitev
22:30
Štafeta 5000m, finale, ponovitev
00:30
Halfpipe (m) finale, ponovitev
01:15
Big Air (ž) finale, v živo
03:00
Prosti program (ž), v živo