Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič.
07:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Gregor Gajšek.
08:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Gregor Gajšek.
09:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
10:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
11:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Uroš Puš.
12:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Uroš Puš.
13:00
Ligue 1... Komentator: Primož Podsedenšek.
15:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
16:50
TV Shopping
17:20
International Champions Cup... Komentator: Žiga Ikič.
19:10
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
21:00
Hrvaška liga... Komentator: Gregor Gajšek.
23:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
00:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
01:00
Belgijska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
03:00
Belgijska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
05:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Uroš Puš.
06:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Uroš Puš.
07:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Primož Podsedenšek.
08:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Primož Podsedenšek.
09:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
10:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
11:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Gregor Gajšek.
12:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Gregor Gajšek.
13:00
Belgijska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
14:45
Tour Voile... Komentator: Gregor Žvab.
15:45
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
16:45
TV Shopping
17:15
Hrvaška liga... Komentator: Gregor Gajšek.
18:55
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič.
19:55
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič.
20:55
Evropsko prvenstvo... Komentator: Uroš Puš.
21:55
Evropsko prvenstvo... Komentator: Uroš Puš.
23:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
00:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
01:00
Prijateljska tekma... Komentator: Primož Podsedenšek.
03:00
Kvalifikacije za Ligo Europa... Komentator: Gregor Gajšek.
05:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Primož Podsedenšek.
06:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Primož Podsedenšek.
07:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
08:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
09:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič.
10:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič.
11:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Uroš Puš.
12:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Uroš Puš.
13:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
15:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
16:45
TV Shopping
17:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
19:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
19:55
Hrvaška liga... Komentator: Uroš Puš.
22:00
Serie A... Komentator: Mitja Hozjan.
22:30
Tour Voile... Komentator: Gregor Žvab.
23:30
Kvalifikacije za Ligo Europa... Komentator: Gregor Gajšek.
01:15
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
03:15
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
05:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Gregor Gajšek.