Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2828. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 20
11:35
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:30
Iz oddaje Dobro jutro
13:20
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
IZBRANO IZ ARHIVA: Graška Gora poje in igra, 2008, 2. del
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
ROBO TV 8
18:15
Gledališka predstava Vrtca Velenje
18:40
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Tjaž Marin, tolkala, GŠ Velenje
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
STUDIO EVROPA: Demokracija v digitalnem svetu
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
IZBRANO IZ ARHIVA: Okarina folk festival, Bled 1998: Adesa
22:15
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Tjaž Marin, tolkala, GŠ Velenje
22:20
Videospot dneva
22:25
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:45
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2828. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
STUDIO EVROPA: Demokracija v digitalnem svetu
11:50
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
12:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:45
Iz oddaje Dobro jutro
13:35
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
IZBRANO IZ ARHIVA: Slovenec leta 2007, posnetek prireditve, 1. del
17:35
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
IZ NAŠEGA ARHIVA: Nerodna Avguština, Gledališka predstava Vrtca Velenje
18:25
IZ NAŠEGA ARHIVA: LAHKO NOČ, OTROCI! Cepecepetavšek
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Miša Časl, flavta, GŠ Velenje
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
IZBRANO IZ ARHIVA: Glasbeni labirint, oddaja o narodno-zabavni glasbi 7
21:05
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:10
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Miša Časl, flavta, GŠ Velenje
21:15
Lepote sveta: Naravni in kulturni biseri doline Soče, 2. del
21:50
Videospot dneva
21:55
Iz oddaje Dobro jutro
22:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:10
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
IZBRANO IZ ARHIVA: Otroški festival Kristalček, 2002
12:00
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:55
Iz oddaje Dobro jutro
13:45
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
IZBRANO IZ ARHIVA: Slovenec leta 2007, posnetek prireditve, 2. del
17:05
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
MIŠ MAŠ: Vstopimo v hišo mineralov
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Kvartet tolkal, GŠ Velenje
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
IZBRANO IZ ARHIVA, Popotniške razglednice: Šri Lanka (2009)
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
IZBRANO IZ ARHIVA: Okarina folk festival, Bled 1998: Adesa
22:15
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Kvartet tolkal, GŠ Velenje
22:20
Videospot dneva
22:25
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:45
Nočni program