Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
08:00
Šola zdravja
08:10
Čopkovi zakladi, otroška predstava
08:25
Mi znamo, otroška serija
09:40
Gorenjska poročila, 6245. informativna oddaja
10:00
Povežimo Slovenijo
11:00
Planšarski muzej v Stari Fužini
11:20
Kurentovanje
11:40
Za zdravje, oddaja o zdravju
12:00
Mura Raba Tour, oddaja o zamejcih
14:45
S teboj lahko
15:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
15:50
Pregled dogodkov v letu 2020 v občini Radovljica
16:20
Evropski pokal na Krvavcu
17:05
Raziskujemo krščanstvo
17:25
Široka paleta vsebin Gimnazije Franceta Prešerna
17:40
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:20
Pogovor z evropskim poslancem dr. Milanom Brglezom
18:40
Gorenjska poročila, 6245. informativna oddaja
19:00
Starodobnik TV, oddaja
20:00
Kurentovanje
21:00
Podobe brezimnih številk
21:40
Gorenjska poročila, 6245. informativna oddaja
22:10
Sledi korakov: Leopold Hočevar
23:40
Gorenjska poročila, 6235. informativna oddaja
00:00
Valentin v mehurčku
01:50
Videostrani
08:00
Šola zdravja
08:20
Pravljica Prešernovega gledališča Kranj za kratek čas
08:35
Čarodej Toni, predstava
09:40
Gorenjska poročila, 6241. informativna oddaja
10:00
Za zdravje, oddaja o zdravju
10:30
Evgaličansko bogoslužje
11:30
Recitacije Prešernovih pesmi 2021
12:15
Proslava ob Prešernovem dnevu
13:30
Dober pogled, oddaja o lovstvu
13:55
Kurentovanje
14:50
Evropski pokal na Krvavcu
15:30
Štiri tačke, oddaja o živalih
16:40
Raziskujemo bogoslužje
17:50
Med rudarji: Milena Anđelić Đukić
18:40
Gorenjska poročila, 6242. informativna oddaja
19:00
Raziskujemo krščanstvo
19:30
Mura Raba Tour, oddaja o zamejcih
20:00
Valentin v mehurčku
21:00
S teboj lahko
21:40
Gorenjska poročila, 6243. informativna oddaja
22:00
Za zdravje, oddaja o zdravju
22:30
Pogovor z evropskim poslancem dr. Milanom Brglezom
23:00
Sledi korakov: Leopold Hočevar
23:40
Gorenjska poročila, 6244. informativna oddaja
00:00
Venera v krznu, predstava PG Kranj
00:45
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Čarodej Toni, predstava
09:40
Gorenjska poročila, 6245. informativna oddaja
10:00
Evgaličanska maša, ponovitev
11:00
Mojca Pokraculja, otroška predstava
11:20
Kulturni večer s pianistom Drejcem Pogačnikom
12:30
Videostrani
15:00
Za zdravje, oddaja o zdravju
16:40
Raziskujemo bogoslužje
17:00
Sledi korakov: Leopold Hočevar
18:00
Žalna seja ob smrti Franca Kramerja
18:40
Gorenjska poročila, 6246. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:30
Monitor TV, oddaja o računalništvu
19:35
Aktualno v občini Radovljica
20:00
Pogovor z evropskim poslancem dr. Milanom Brglezom
21:00
Široka paleta vsebin Gimnazije Franceta Prešerna
21:40
Gorenjska poročila, 6246. informativna oddaja
22:00
Kurentovanje
23:10
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 6246. informativna oddaja
00:00
Valentinov koncert
02:00
Videostrani