Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK HD
06:30
Španska liga: Atletico Madrid - Osasuna
08:15
3. Bundesliga: Bayern ll - Kaiserslautern
10:00
Turska košarka: Efes - Fenerbahce
11:30
Turska liga: Besiktas - Malatya
13:15
Holandska liga: Alkmaar - Ajax
15:00
Nemačka košarka - 1/4 Finale Kupa: Alba - Mitteldeutscher
16:30
Rumunska liga: Viitorul - Steaua
18:15
NFL: Tennessee - Houston
20:45
Pregled Championship
21:15
Italijanska odbojka (Ž): Casalmaggiore - Cuneo
22:45
Na današnji dan
23:00
Turska košarka: Istanbul - Ankara
00:30
Portugalska liga: Benfica - Famalicao
02:15
Pregled portugalske lige
03:00
Kineska košarka: Tianjin - Jiangsu
04:45
Ukrajinska liga: Vorskla - Karpaty
06:30
Filipinska košarka - 1/2 Finale (G2): Barangay San Miguel - NorthPort Batang Pier
08:15
Segunda division: Zaragoza - Racing
10:00
3. Bundesliga: Sonnenhof - Carl Zeiss Jena
11:45
Premier League: Manchester United - Everton
13:30
Pregled holandske lige
14:25
Pregled španske lige
15:20
Pregled Premier League
16:15
NFL: San Francisco - Atlanta
18:45
Ostalo je 32 tima u borbi za trofej i svi imaju određene šanse da ga osvoje. Možda neki protivnici nisu zvučni, ali neće biti lako proći.
20:45
KHL Ice Week
21:00
Španski derbi u Evroligi, biće ih dosta ove sezone. Ni jedan ni drugi tim ne smeju sebi da dozvole poraz jer on baš udaljava od borbe za TOP8.
23:00
Pregled turske lige
23:45
Pregled Segunda division
00:45
Euroleague: Panathinaikos - Fenerbahce
02:15
3. Bundesliga: Ingolstadt - 1860 Munchen
04:00
The Hell - Nurburgring Endurance Story (2/4)
04:45
Odbojka - Liga šampiona (M): Fakel Novy Urengoy - Ljubljana
06:30
Eurocup: Patras - Andorra
08:00
Bayern TV (Bundesliga): Bayern - Werder
09:45
NFL: New Orleans - Indianapolis
12:15
Odbojka - Liga šampiona (M): Vojvodina - Roeselare
13:45
Eurocup: Trento - Unicaja
15:15
FA Cup (replay): Boston - Rochdale
17:00
Španska liga: Sociedad - Barcelona
18:45
Na današnji dan
19:00
Odbojka (Ž) CEV Kup - 1/16 Finala (2nd leg): Jedinstvo Brčko - Banjaluka, v živo
21:00
Premier League Netbusters
21:30
F1 - GP Confidential
22:00
The Hell - Nurburgring Endurance Story (3/4)
22:45
European Le Mans Series - Pregled sezone
23:40
Odbojka - Liga šampiona (M): Scandicci - Nova Branik Maribor
01:15
Eurocup: Oldenburg - Budućnost
02:45
KHL Ice Week
03:00
KHL: Dynamo Moscow - Jokerit
04:45
Portugalska liga: Porto - Tondela