Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Župan z vami: Darko Menih, župan Občine Šoštanj
11:15
Videospot dneva
11:20
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:15
Iz oddaje Dobro jutro
13:05
Dama iz Maxima, Poletno gledališče Studenec
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Napovedujemo
18:00
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
18:25
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Balet, 3. in 4. razred GŠ Velenje
18:30
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
18:55
Videospot dneva
19:00
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2786. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Dotiki gora: Vogel
20:50
Festival Vurberk 2016, 2. del
21:05
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Balet, 3. in 4. razred GŠ Velenje
21:10
IZ NAŠEGA ARHIVA: Yesterday band, Country Folk Blues Festival, Slovenj Gradec 2008
22:00
Iz oddaje Dobro jutro
22:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:20
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2786. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:15
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Iz oddaje Dobro jutro
13:00
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
IZ NAŠEGA ARHIVA: Začarana Ela, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:35
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Balet, 4., 5. in 6. razred, GŠ Velenje
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Pogledi svetniške skupine SD na dogajanje v MO Velenje
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
POP CORN, glasbena oddaja
22:05
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Balet, 4., 5. in 6. razred, GŠ Velenje
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Pogledi svetniške skupine SD na dogajanje v MO Velenje
11:15
2786. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
11:45
Videospot dneva
11:50
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
12:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:45
Iz oddaje Dobro jutro
13:35
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
IZ NAŠEGA ARHIVA: Cesarjeva nova oblačila, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:30
Lahko noč, otroci! Košastka Katka
18:40
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Balet, 4., 5. in 6. razred GŠ Velenje
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA, oddaja z narodno-zabavno glasbo
21:15
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:20
Lepote sveta: Kitajska, 3. del
21:50
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Balet, 4., 5. in 6. razred GŠ Velenje
21:55
BONTON: Pogovor
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Nočni program