Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK HD
06:05
Euroleague: Fenerbahce - Barcelona
07:50
Euroleague: Panathinaikos - Fenerbahce
09:40
Italijanska odbojka (M) - FINALE Superkupa: Lube - Perugia
12:20
Trans World Sport
13:15
Cage Warriors Trilogy: Manchester ll
15:25
Pregled NASCAR Playoffs: Las Vegas
16:20
SK Mix
16:30
KHL: Salavat Yulaev - Avtomobilist, v živo
19:00
Španska liga: Huesca - Atletico Madrid, v živo
21:00
ATP Uncovered
21:30
Španska liga: Real Madrid - Valladolid, v živo
23:30
Euroleague - Najava sezone
00:00
NFL: New Orleans - Green Bay
02:20
ATP 500 Hamburg - FINALE: Rublev - Tsitsipas
04:45
Turska košarka (M): Fenerbahce - Orman
06:00
Turska košarka: Bursa - Besiktas
07:25
Turska košarka: Galatasaray - Efes
08:50
Pregled ATP 500 Hamburg
09:45
Euroleague 2019/20: Crvena zvezda - Bayern
11:30
Euroleague 2019/20: Crvena zvezda - Panathinaikos
13:30
Trans World Sport
14:25
Eurocup: Budućnost - Brescia
16:05
Euroleague 2019/20: Crvena zvezda - Maccabi
17:50
Cage Warriors Trilogy: Manchester lll
20:00
Odbojka U17 (Ž) EP: Montenegro - Slovakia, v živo
22:00
Fast Zone
22:25
Ekstremni svet sporta
22:55
NFL Gameday
23:25
NFL: Baltimore - Kansas City
01:40
Italijanska odbojka (M): Ravenna - Piacenza
04:05
Turska košarka: Bahcesehir - Tofas
05:25
Trans World Sport
06:20
Turska košarka: Afyon - Gaziantep
07:45
Turska košarka: Karsiyaka - Fethiye
09:05
ATP Uncovered
09:30
Slovenačka košarka (M): Primorska - Helios
10:55
Euroleague: Olympiacos - Zalgiris
12:25
Turska odbojka (M): Galatasaray - Bankkart
14:00
Trans World Sport
15:00
Odbojka U17 (Ž) EP: Romania - Germany, v živo
17:00
KHL Ice Week
17:15
Na današnji dan
17:30
Finska liga: HIFK - Honka, v živo
19:30
Fast Zone
20:00
Odbojka U17 (Ž) EP: Montenegro - Bulgaria, v živo
22:00
Odbojka U17 (Ž) EP: Turkey - Slovenia
23:30
NFL: NY Jets - Denver
01:45
NFL Gameday
02:15
Slovenački rukomet (M): Maribor - Slovenj Gradec
03:45
Odbojka U17 (Ž) EP: Slovakia - Italy
05:15
Trans World Sport