Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV2
07:00
ITU World Triathlon Series... Komentator: Robert Kukovica.
08:30
ITU World Triathlon Series... Komentator: Robert Kukovica.
10:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
11:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
12:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
13:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
14:00
Belgijski super pokal... Komentator: Primož Podsedenšek.
15:45
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
16:15
Nogometne zgodbe... Komentator: Marko Premrl.
16:45
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Potočnik.
18:55
Češka liga... Komentator: Gregor Gajšek.
21:00
Xtreme Collxtion... Komentator: Marko Premrl.
21:30
MXGP... Komentator: Gregor Žvab.
22:05
MLB... Komentator: Grega Sever.
01:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
03:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
05:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
06:45
MLB... Komentator: Grega Sever.
09:30
Afriški pokal narodov... Komentator: Žiga Ikič.
12:00
Afriški pokal narodov... Komentator: Gregor Gajšek.
14:00
Afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
15:45
Afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
17:45
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Potočnik.
19:45
ITU World Triathlon Series... Komentator: Robert Kukovica.
21:15
ITU World Triathlon Series... Komentator: Robert Kukovica.
22:45
ITU World Triathlon Series... Komentator: Robert Kukovica.
00:30
Nogometne zgodbe... Komentator: Marko Premrl.
01:00
Češka liga... Komentator: Gregor Gajšek.
03:00
Češka liga... Komentator: Gregor Gajšek.
05:00
Afriški pokal narodov... Komentator: Gregor Gajšek.
06:45
Afriški pokal narodov... Komentator: Luka Potočnik.
08:45
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Potočnik.
10:45
ITU World Triathlon Series... Komentator: Robert Kukovica.
12:15
Afriški pokal narodov... Komentator: Primož Podsedenšek.
14:15
Afriški pokal narodov... Komentator: Žiga Ikič.
16:00
Afriški pokal narodov... Komentator: Gregor Gajšek.
18:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Luka Potočnik.
20:15
ITU World Triathlon Series... Komentator: Robert Kukovica.
21:30
Afriški pokal narodov... Komentator: Primož Podsedenšek.
23:15
Afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
01:15
Afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
03:00
Afriški pokal narodov... Komentator: Gregor Gajšek.
05:00
Afriški pokal narodov... Komentator: Primož Podsedenšek.