Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:50
InterMezzo
09:00
Romeo & Juliet by Goyo Montero, Teatro Real, Companía Nacional De Danza.
10:45
Carmen by Johan Inger, Compania Nacional de Danza
12:15
InterMezzo
13:00
Das Rheingold by Wagner at the Liceu in Barcelona
15:55
Gustavo Dudamel conducts Mahler at the Paris Philharmonie
17:45
Philippe Herreweghe conducts Bach's Mass in B minor at the Concertgebouw
20:00
InterMezzo
20:30
La Boheme by Puccini at the Liceu
22:20
InterMezzo
00:00
Orchestre Philharmonique Royal de Liege : Mendelssohn
00:50
Gustavo Dudamel conducts Beethoven and Wagner at the Paris Philharmonie
02:20
InterMezzo
04:00
Roy Ayers - Worldwide festival
04:45
Becca Stevens at MOODS
05:45
Bilal at MOODS Jazz Club
06:35
Valery Gergiev conducts Shostakovich: Symphonies No.14 & 5
08:20
InterMezzo
09:00
Das Rheingold by Wagner at the Liceu in Barcelona
11:35
InterMezzo
13:00
Nicholas Angelich at the Philharmonie de Paris: Beethoven, Brahms, Prokofiev
14:30
Leonard Slatkin and the Orchestre National de Lyon: Copland, Gershwin, Berlioz
16:10
InterMezzo
17:00
Les Contes d'Hoffmann by Offenbach at the Opéra de Monte-Carlo
20:05
InterMezzo
20:30
Romeo & Juliet by Goyo Montero, Teatro Real, Companía Nacional De Danza.
22:15
Carmen by Johan Inger, Compania Nacional de Danza
23:50
InterMezzo
00:00
Das Rheingold by Wagner at the Liceu in Barcelona
02:35
InterMezzo
04:00
Jason Moran 'Fats Waller Party' at the Paris Jazz Festival
04:50
Dave Holland 'Prism' - Jazz en Tete
06:00
Jason Moran 'Bandwagon' at MOODS
07:00
InterMezzo
09:00
Nicholas Angelich at the Philharmonie de Paris: Beethoven, Brahms, Prokofiev
10:30
Leonard Slatkin and the Orchestre National de Lyon: Copland, Gershwin, Berlioz
12:10
InterMezzo
13:00
La Boheme by Puccini at the Liceu
14:50
InterMezzo
17:00
Didier Lockwood Quartet - Jazz in Marciac
18:00
Wynton Marsalis Septet - Jazz in Marciac
19:00
Carte blanche to Henri Texier - Jazz in Marciac
20:00
InterMezzo
20:30
Gustavo Dudamel conducts Mahler at the Paris Philharmonie
22:15
Orchestre philharmonique de Monte-Carlo and Kazuki Yamada: Debussy, Liszt, Ravel
00:00
Nicholas Angelich at the Philharmonie de Paris: Beethoven, Brahms, Prokofiev
01:30
Leonard Slatkin and the Orchestre National de Lyon: Copland, Gershwin, Berlioz
03:10
InterMezzo
04:00
Becca Stevens at the Olympia, Paris
04:35
Jason Moran 'Fats Waller Party' at the Paris Jazz Festival
05:30
R. Negro, E. Parisien, M. Rabbia - Europa Jazz