Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Alcione by Marin Marais at the Opéra-Comique
12:05
InterMezzo
12:30
Romeo and Juliet, choreography by Graeme Murphy, Australian Ballet
14:30
François-Xavier Roth and the London Symphony Orchestra: Wagner, Lalo, Debussy, Massenet
16:10
InterMezzo
16:30
Tugan Sokhiev conducts Dutilleux and Tchaikovsky in Toulouse
17:55
Roger Norrington, Arabella Steinbacher and the Orchestre symphonique de Montréal : Schumann and Brahms
19:25
InterMezzo
20:30
Iolanta by Tchaikovsky and Bluebeard's Castle by Bartók at the Metropolitan Opera
23:20
InterMezzo
23:30
Ella Fitzgerald - Paris 1963 - Jazz Archive
00:00
Portal et Cie, Ballard et Hays - Jazz sous les Pommiers
01:05
Keith B Brown - Strasbourg Jazz Festival
02:10
CHARLES TOLLIVER MUSIC INC. at Banlieues Bleues
03:10
Harold Lopez-Nussa - Banlieues Bleues
04:10
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Martha Argerich & Friends at the Philharmonie de Paris : Debussy, Shostakovich, Bartók
12:00
InterMezzo
12:30
Bojan Z & Julien Lourau - Jazz sous les pommiers
13:20
Erik Truffaz Quartet - Jazz sous les pommiers
14:50
Airelle Besson quartet, Nelson Veras & Vincent Segal at Jazz sous les pommiers
15:50
InterMezzo
16:30
Magdalena Kožená sings Médée by Charpentier
18:55
Music at the Auditorium du Louvre: Adam Walker and James Baillieu
20:00
InterMezzo
20:30
Brahms : Haydn Variations and Piano Concerto no. 1 by the Cleveland Orchestra
21:35
Brahms : Tragic Overture and Piano Concerto no. 2
22:40
InterMezzo
23:30
Dave Holland 'Prism' - Jazz en Tete
00:35
Joe Zawinul solo (1985)
01:35
Roberto Fonseca and Fatoumata Diawara at Pori Jazz Festival
02:40
Doug Hammond New Quartet - Porgy And Bess (Vienna. Austria)
03:35
Keith B Brown - Strasbourg Jazz Festival
04:40
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Marco Spada choreography by Joseph Mazillier and Pierre Lacotte at the Bolshoi
10:35
Tchaikovsky and Shostakovich: Piano trios
12:05
InterMezzo
12:30
I Capuleti e I Montecchi by Bellini at La Fenice
14:50
Patricia Kopatchinskaja and Sol Gabetta - Gstaad Menuhin Festival
16:10
InterMezzo
16:30
Les Dissonances - Beethoven: Violin Concerto
17:15
The Eight Season: the Hong Kong Philharmonic plays Vivaldi and Piazzolla
18:30
Janine Jansen, Daniele Gatti and the Royal Concertgebouw Orchestra : Bruch, Mahler
19:55
InterMezzo
20:30
John Eliot Gardiner conducts Mendelssohn and Schumann with the London Symphony Orchestra
22:00
Myung Whun Chung's farewell concert
23:20
InterMezzo
23:30
China Moses, Alfa Jazz Fest
00:35
Jason Moran 'Fats Waller Party' at the Paris Jazz Festival
01:25
Joshua Redman & The Bad Plus at Jazz a la Villette
02:15
Khahil El Zabar ritual trio with Dwight Trible at Banlieues Bleues
03:15
H.U.M.! - Jazz Archive
03:45
InterMezzo