Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 2
06:16
Sacramento / Sacramento - 143 km, ponovitev
07:17
San Vito al Tagliamento / Monte Zoncolan - 186 km, ponovitev
08:33
Sacramento / Sacramento - 143 km, ponovitev
09:35
9, ponovitev
10:19
ponovitev
10:29
San Vito al Tagliamento / Monte Zoncolan - 186 km, ponovitev
12:01
Sacramento / Sacramento - 143 km, ponovitev
13:01
1. dirka, MX2, v živo
14:03
MXGP, 1. vožnja, v živo
15:02
9, ponovitev
16:01
2. dirka, MX2, v živo
17:00
MXGP, 2. vožnja, v živo
17:56
Blancpain GT Endurance Series - Silverstone (Gbr), v živo
19:30
9, ponovitev
20:15
MXGP, 2. vožnja, ponovitev
20:45
Sacramento / Sacramento - 143 km, ponovitev
21:54
ponovitev
22:00
Tolmezzo / Sappada - 176 km, ponovitev
23:15
MXGP, 2. vožnja, ponovitev
23:45
9, ponovitev
00:25
ponovitev
00:30
Tolmezzo / Sappada - 176 km, ponovitev
01:30
[6] M. Cilic (Cro) v R. Federer (Sui) [2], ponovitev
03:00
15. etapa, ponovitev
04:00
Finale (m), ponovitev
05:00
15. etapa, ponovitev
06:15
Finale (ž), ponovitev
07:30
2. dirka, MXGP, ponovitev
08:00
9. krog, ponovitev
08:30
Kvalifikacije, v živo
09:45
2. dirka, MXGP, ponovitev
10:30
15. etapa, ponovitev
12:00
Finale (ž), ponovitev
13:00
15. etapa, ponovitev
14:00
2. dirka, MX2, ponovitev
14:30
2. dirka, MXGP, ponovitev
15:00
15. etapa, ponovitev
16:30
Finale (ž), ponovitev
17:30
15. etapa, ponovitev
18:45
Relegation Game: Wolfsburg (Germany) - Kiel (Germany), ponovitev
20:30
Relegation Game: Kiel (Germany) - Wolfsburg (Germany), v živo
22:30
3. vožnja, ponovitev
23:00
Kvalifikacije 1. dan, ponovitev
00:30
15. etapa, ponovitev
01:30
Kvalifikacije 1. dan, ponovitev
03:00
15. etapa, ponovitev
04:00
Kvalifikacije 1. dan, ponovitev
05:00
15. etapa, ponovitev
06:00
Tedenski izbor nenavadnih in smešnih trenutkov iz sveta športa..., ponovitev
06:15
Kvalifikacije 1. dan, ponovitev
07:00
izbor, ponovitev
07:15
15. etapa, ponovitev
09:15
3. vožnja, ponovitev
09:45
15. etapa, ponovitev
11:00
3. vožnja, ponovitev
11:45
izbor, ponovitev
12:00
Kvalifikacije 2. dan, v živo
14:00
Kvalifikacije 2. dan, v živo
16:00
Šestnajstina finala, v živo
17:30
3. vožnja, ponovitev
18:00
16. etapa, ponovitev
19:30
2. dirka, MX2, ponovitev
20:00
2. dirka, MXGP, ponovitev
20:30
Kvalifikacije 2. dan, ponovitev
21:45
izbor, ponovitev
22:00
16. etapa, ponovitev
00:30
16. etapa, ponovitev
01:30
Kvalifikacije 2. dan, ponovitev
03:00
16. etapa, ponovitev
04:00
Kvalifikacije 2. dan, ponovitev
05:00
16. etapa, ponovitev