Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:00
Verdi's 'Rigoletto' at the Opernhaus Zürich
08:09
InterMezzo
09:30
Leonardo García Alarcón conducts the Grands Motets by Lully in Versailles
11:00
Sébastien Daucé and the Ensemble Correspondances: The Coronation of Louis XIV
12:52
InterMezzo
13:30
Ariadne auf Naxos by Richard Strauss at the Festival d'Aix-en-Provence
15:42
InterMezzo
17:30
François-Xavier Roth and the London Symphony Orchestra: Wagner, Lalo, Debussy, Massenet
19:00
Ian Bostridge, John Butt and the Dunedin Consort at the Misteria Paschalia Festival: Haendel
20:13
InterMezzo
21:00
Chris Potter Trio featuring James Francies & Eric Harland - Jazz a Porquerolles
22:00
Panorama circus feat. Logan Richardson & Médéric Collignon - Jazz a Porquerolles
23:00
Princess, S.Olivia, S. Abbuehl & E. Perraud - Jazz a Porquerolles
00:00
Alfredo Rodriguez & Pedrito Martinez - Jazz sous les pommiers
01:34
InterMezzo
02:00
Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Knussen, Turnage, Elgar, Vaughan Williams
03:15
Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Birtwistle, Holst, Turnage, Britten
05:00
InterMezzo
06:00
Allegria by Kader Attou - Théâtre national de Chaillot
07:08
Les Six concertos brandebourgeois by Anne Teresa de Keersmaeker at the Palais Garnier
09:30
Chris Potter Trio featuring James Francies & Eric Harland - Jazz a Porquerolles
10:30
Panorama circus feat. Logan Richardson & Médéric Collignon - Jazz a Porquerolles
11:30
Princess, S.Olivia, S. Abbuehl & E. Perraud - Jazz a Porquerolles
12:30
InterMezzo
13:30
Verdi's 'Rigoletto' at the Opernhaus Zürich
15:41
The Orchestre National du Capitole de Toulouse, Maxim Emelyanychev and Adam Laloum: Schumann
17:09
InterMezzo
17:30
Leonardo García Alarcón conducts the Grands Motets by Lully in Versailles
19:00
Sébastien Daucé and the Ensemble Correspondances: The Coronation of Louis XIV
20:53
InterMezzo
21:00
François-Xavier Roth and the London Symphony Orchestra: Wagner, Lalo, Debussy, Massenet
22:34
Ian Bostridge, John Butt and the Dunedin Consort at the Misteria Paschalia Festival: Haendel
00:00
Taksim Trio - Jazz Fest Sarajevo
01:30
InterMezzo
02:00
Verdi's 'Rigoletto' at the Opernhaus Zürich
04:05
Gianandrea Noseda, Yefim Bronfman and the Royal Concertgebouw Orchestra: Kodaly, Liszt, Dvorak
05:25
InterMezzo
06:00
Raphël Pichon conducts Bach's Saint Matthew Passion
09:00
InterMezzo
09:30
Der Freischütz by Weber at the Munich Staatsoper
12:18
InterMezzo
13:30
Allegria by Kader Attou - Théâtre national de Chaillot
14:38
Les Six concertos brandebourgeois by Anne Teresa de Keersmaeker at the Palais Garnier
16:54
InterMezzo
17:30
Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Knussen, Turnage, Elgar, Vaughan Williams
18:44
Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Birtwistle, Holst, Turnage, Britten
20:10
InterMezzo
21:00
Prokofiev's The Fiery Angel at the Mariinsky Theatre
23:30
InterMezzo
00:00
Esbjörn Svensson Trio at Nalen, Stockholm
01:41
InterMezzo
02:00
Les Siecles and François-Xavier Roth : Beethoven's Symphonies No. 5 & 7
03:19
Les Siecles and François-Xavier Roth: Berlioz at the Philharmonie de Paris
05:00
InterMezzo