Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Skupaj za odgovoren odnos do pitja alkohola, pogovor v studiu
10:00
Vabimo k ogledu
10:05
Videospot dneva
10:10
Pop Corn
11:10
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:00
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:55
2606. VTV magazin, regionalni informativni program
16:20
Videospot dneva
16:25
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka
18:40
Regionalne novice
18:45
Videospot dneva
18:50
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Jakub Kornhauser, Kvasarna
18:55
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Naj viža
21:15
Regionalne novice
21:20
Kmetijski razgledi
21:50
Napovedujemo
21:55
Skrbimo za zdravje, Lepotna kirurgija
22:55
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Jakub Kornhauser, Kvasarna
23:00
Videospot dneva
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Videostrani, obvestila
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Vabimo k ogledu
10:05
Naj viža
11:20
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Miš Maš, Prazniki pri nas
18:40
Regionalne novice
18:45
Videospot dneva
18:50
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Dragan Potočnik, Pesem za sinin džan
18:55
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Popotniške razglednice, Camino
21:00
Regionalne novice 3
21:05
Pop Corn
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
23:10
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Dragan Potočnik, Pesem za sinin džan
23:15
Videospot dneva
23:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Videostrani, obvestila
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš, Prazniki pri nas
09:40
Vabimo k ogledu
09:45
Žogarija (11)
10:15
Popotniške razglednice, Camino
11:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:40
Videostrani, obvestila
15:25
Vabimo k ogledu
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:55
Naj viža, Šentjurski muzikanti, ans. Brloga
17:10
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka, Igre s prstki
18:40
Videospot dneva
18:45
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Aleš Šteger – Na kraju zapisano 6: Solovki, Rusija
18:55
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
2607. VTV magazin, regionalni informativni program
20:30
Jutranji pogovori
21:30
Lepo je biti muzikant, domača gledališka predstava, Poletno gledališče Studenec
23:40
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Aleš Šteger – Na kraju zapisano 6: Solovki, Rusija
23:45
Videospot dneva
23:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
00:15
Videostrani, obvestila