Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 1HD
06:00
Švica - Švedska, v živo HD
09:05
Halfpipe kvalifikacije (ž), ponovitev HD
10:00
Smuk (ž), trening, ponovitev HD
11:00
15km skupinski start (m), ponovitev HD
11:30
Dvojice (m) 2, ponovitev HD
12:00
Dvojice (m) 3, v živo HD
13:00
500m (m), v živo HD
13:45
Ekipno (m) HS 140, v živo HD
16:00
Dvojice (m) 4, posnetek HD
16:30
500m (m), ponovitev HD
17:00
Ekipno (m) HS 140, ponovitev HD
20:00
ponovitev HD
20:40
Ekipno (m) HS 140, ponovitev HD
21:30
Halfpipe kvalifikacije (ž), ponovitev HD
22:00
500m (m), ponovitev HD
22:30
Dvojice (m) 3, ponovitev HD
22:45
Dvojice (m) 4, ponovitev HD
01:00
ponovitev HD
01:35
ponovitev HD
01:40
Halfpipe kvalifikacije (ž), ponovitev HD
02:15
Halfpipe finale (ž), v živo HD
03:00
Halfpipe finale (ž), v živo HD
03:45
Prosti program, v živo HD
05:30
Halfpipe kvalifikacije (m), v živo HD
06:45
Kitajska v Kanada, v živo HD
09:15
Halfpipe finale (ž), ponovitev HD
09:45
Finale (m) HS 140, v živo HD
10:45
Finale (m) HS 140, v živo HD
12:00
Mešane štafete, v živo HD
13:30
10km (m), v živo HD
14:30
Play off (m), v živo HD
16:00
Finale (m) HS 140, ponovitev HD
16:30
10km (m), ponovitev HD
17:00
Mešane štafete, ponovitev HD
20:00
ponovitev HD
20:40
Mešane štafete, ponovitev HD
21:15
Halfpipe finale (ž), ponovitev HD
22:00
Prosti program, ponovitev HD
00:30
Halfpipe finale (ž), ponovitev HD
00:45
ponovitev HD
01:15
Big air (m) kvalifikacije, v živo HD
02:30
Smuk (ž), v živo HD
03:00
Smuk (ž), v živo HD
04:45
Big air (m) kvalifikacije, posnetek HD
05:15
Ski cross (m) finale, v živo HD
06:45
Norveška v Švedska, v živo HD
09:00
Sprint kvalifikacije, v živo HD
11:00
Sprint v prosti tehniki, ekipno, v živo HD
12:00
Zasledovalno ekipno, v živo HD
12:40
Ženske, 3, v živo HD
13:25
Četrtfinale (m), v živo HD
13:45
Zasledovalno ekipno, finale, v živo HD
14:25
Ženske, 4, v živo HD
14:45
Četrtfinale (m), v živo HD
16:00
Ski cross (m) finale, ponovitev HD
16:30
Sprint v prosti tehniki, ekipno, ponovitev HD
17:15
Smuk (ž), ponovitev HD
20:00
ponovitev HD
20:40
Smuk (ž), ponovitev HD
21:15
Sprint v prosti tehniki, ekipno, ponovitev HD
21:45
Zasledovalno ekipno, finale, ponovitev HD
22:15
Ski cross (m) finale, ponovitev HD
22:30
Ženske, 4, ponovitev HD
01:00
ponovitev HD
01:35
ponovitev HD
01:40
Slalom (m), 1. tek, v živo HD
03:00
Slalom (m), 1. tek, v živo HD
03:30
Halfpipe (m) finale, v živo HD
04:45
Paralelni veleslalom, kvalifikacije, v živo HD
05:30
Slalom (m), 2. tek, v živo HD