Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV2
06:45
TV Shopping
07:15
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
09:00
TV Shopping
09:30
Južnoameriška liga prvakov... Komentator: Žiga Ikič.
11:15
TV Shopping
11:45
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
13:30
Liga Nova KBM... Komentator: Robert Kukovica.
15:10
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
16:10
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
17:05
Serie A... Komentator: Dani Bavec.
18:55
Bundesliga... Komentator: Gregor Gajšek.
20:45
Bundesliga... Komentator: Mitja Hozjan.
22:30
TV Shopping
22:45
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
00:30
Titan Desert... Komentator: Robert Kukovica.
01:00
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
03:00
Portugalski pokal... Komentator: Luka Potočnik.
05:00
Bundesliga... Komentator: Gregor Gajšek.
06:45
TV Shopping
07:15
Serie B... Komentator: Luka Cotič.
09:00
TV Shopping
09:30
Prva liga Telekom Slovenije... Komentator: Luka Potočnik.
11:15
TV Shopping
11:45
Serie B... Komentator: Luka Potočnik.
13:30
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
15:15
IIHF SP elitne divizije 2018... Komentator: Uroš Puš.
17:15
TV Shopping
17:30
Tahiti Pearl Regatta... Komentator: Luka Potočnik.
18:00
Prva liga Telekom Slovenije... Komentator: Gregor Gajšek.
20:00
Liga Nova KBM... Komentator: Dani Bavec.
22:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
23:30
WRC... Komentator: Gregor Žvab.
00:30
World of Free Sports... Komentator: Mitja Hozjan.
01:00
Serie A... Komentator: Dani Bavec.
03:00
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
05:00
Serie B... Komentator: Luka Potočnik.
06:45
TV Shopping
07:15
Serie B... Komentator: Luka Cotič.
09:00
TV Shopping
09:30
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
11:15
TV Shopping
11:45
Serie A... Komentator: Dani Bavec.
13:30
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
15:05
Tahiti Pearl Regatta... Komentator: Luka Potočnik.
15:35
TV Shopping
15:55
Češka liga... Komentator: Gregor Gajšek.
17:55
Kvalifikacije za Serie A... Komentator: Dani Bavec.
20:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Robert Kukovica.
21:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
23:15
Pro14... Komentator: Luka Potočnik.
01:00
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
03:00
Portugalski pokal... Komentator: Luka Potočnik.
05:00
Red Bull Air Race... Komentator: Gregor Žvab.