Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Gregory Privat - Jazz en Tete
09:20
The Sound of New York, Greg Osby
09:55
Butler, Bernstein & Hot 9 - Jazz en Tete
10:55
Roger Norrington, Arabella Steinbacher and the Orchestre Symphonique de Montréal : Schumann and Brahms
12:20
InterMezzo
12:30
Alexandre Bloch and the Orchestre national de Lille: Chausson, Ravel, Stravinsky
13:50
The Orchestre National de Lille plays Berlioz, Parra, Khachaturian and Stravinsky
15:20
InterMezzo
16:30
Anna Karenina, choreography by A. Ratmansky at the Mariinsky Theater
18:00
Ouliana Lopatkina, a Russian ballerina
19:30
InterMezzo
20:30
The Tatarstan National Symphony Orchestra plays Prokofiev, Liszt and Lutoslawski with Denis Matsuev
22:25
The Tatarstan National Symphony Orchestra plays Rachmaninov and Tchaikovsky with Denis Matsuev
00:15
Chucho Valdes & The Afrocuban Allstar invite Buika - Jazz A Vienne festival
01:15
Roscoe Mitchell - Skopje Jazz Festival
02:15
Salif Keita Acoustic at the Carreau du Temple, Paris
03:15
Hiromi - Festival International de Jazz de Montréal
04:15
Melingo - Festival d'Ile de France
05:10
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Puccini's Manon Lescaut at La Monnaie, Brussels
10:30
Christian Arming and the Orchestre Royal Philharmonique de Liege: Strauss, Walton, Rachmaninov
12:05
InterMezzo
12:30
The Sleeping Beauty by David McAllister, Australian Ballet
14:40
Jean Rondeau and Thomas Dunford: Couperin, Visée, d'Anglebert, Forqueray
15:20
InterMezzo
16:30
Christian Zacharias and the Orchestre National de Lille : Schumann
17:50
Christian Zacharias and the Orchestre National de Lille: Schumann
19:05
Orchestre National de Jazz /Olivier Benoit : EUROPA 'Paris' - DJazz Festival de Nevers
20:10
InterMezzo
20:30
Only the Sound remains by Kaija Saariaho in Amsterdam
22:15
The Malta Philharmonic Orchestra in Berlin
23:40
The Sound of New York, Theo Croker
00:10
Chassol 'Big Sun' at La Villette Sonique
01:15
Kneebody - Jazz a la Villette
02:15
Yaron Herman 'Everyday' - La Villette jazz festival
03:25
Chucho Valdes & The Afrocuban Allstar invite Buika - Jazz A Vienne festival
04:20
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
The Tatarstan National Symphony Orchestra plays Rachmaninov and Tchaikovsky with Denis Matsuev
10:20
Valery Gergiev conducts the Munich Philharmonic: Strauss and Berlioz
12:30
Catherine Russell - Jazz en Tete
13:20
Randy Weston / Billy Harper duet - Banlieues Bleues
14:20
Lucky Peterson, tribute to Jimmy Smith - Banlieues Bleues
15:10
InterMezzo
16:30
Haendel's Agrippina at the Theater an der Wien
19:30
InterMezzo
20:30
Mendelssohn's Symphonies nos.1, 4 & 5 by Yannick Nézet-Séguin and the Chamber Orchestra of Europe
22:10
Casals Quartet plays Schubert, Shostakovich and Beethoven
23:30
Toumani Diabate & Symmetric Orchestra - Banlieues Bleues
00:20
Youn Sun Nah - Festival International de Jazz de Montréal
01:30
Alfredo Rodriguez - Montreux Jazz Festival
02:30
Ahmad Jamal in Paris
04:05
Hugh Masekela - Paris Jazz Festival
05:00
InterMezzo