Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:14
InterMezzo
08:30
Valery Gergiev conducts the Chaliapin Gala in Kazan
10:45
Gara Garayevs's Violin Sonata and 24 Preludes for piano with Vadim Repin and Murad Huseynov
11:54
InterMezzo
12:30
Ivan Paduart Trio - Club Nubia
13:30
Eric Serra - Club Nubia
14:30
Richard Bona & the Mandekan Cubano - Club Nubia
15:30
InterMezzo
16:28
Cosi fan tutte by Mozart at the Opéra de Lausanne
19:38
InterMezzo
20:30
Les Siecles and François-Xavier Roth: Beethoven, Berlioz
21:36
Les Siecles and François-Xavier Roth: Debussy, Franck, Saint-Saëns
22:54
InterMezzo
23:30
Jon Batiste and Stay Human - Istanbul Jazz Festival
00:30
Joao Bosco - Malta Jazz Festival
01:55
Anne Paceo, Bright Shadows - Jazz sous les pommiers
03:05
Sidney Bechet, Dizzy Gillespie, Stan Getz... Jazz Festival De Cannes 1958 - Jazz Archive
04:00
Charlie Parker / Bird with strings revisited - Philharmonie de Paris
05:34
Julien Lourau 'Groove Retrievers' - Jazz sous les pommiers
06:18
Andrew McCormack, solo - Bimhuis (Amsterdam)
07:01
InterMezzo
08:30
The Sleeping Beauty by David McAllister - Australian Ballet
10:40
Riccardo Chailly conducts Rossini's Petite Messse Solennelle
12:06
InterMezzo
12:30
The Masterpieces of Russian Opera by Tugan Sokhiev: Betrothal in a Monastery by Prokofiev
12:35
Prokofiev's Betrothal in a Monastery at the Staatsoper Berlin
15:36
InterMezzo
16:30
Jalil by Nazib Zhiganov at the Tatar State Opera & Ballet, Kazan
18:21
Ivry Gitlis & Friends - Philharmonie de Paris
19:40
InterMezzo
20:30
A tribute to Joan Manuel Serrat
21:28
Laissez durer la nuit: French Music of the 17th Century
22:40
Interview Mayor of Montpellier
23:30
Adam Baldych, Helge Lien Trio - EFG London Jazz Festival
00:39
Rifflet, Irabagon, Boisseau, Black Rebellion(s)
01:39
Alfredo Rodriguez & Pedrito Martinez - Jazz sous les pommiers
03:10
Roller trio - Bimhuis (Amsterdam)
04:06
Christian McBride's New Jawn - Malta Jazz Festival
05:18
Emile Parisien celebrates the 40 years of Europajazz
06:14
Jazz legends - Quintette Jaspar & René Thomas
06:46
InterMezzo
08:30
Le Comte Ory by Rossini at the Opéra-Comique
11:02
Ivry Gitlis & Friends - Philharmonie de Paris
12:18
InterMezzo
12:30
Les Siecles and Pablo Heras-Casado: Debussy
14:00
Vox Luminis at the Festival de Granada: Monteverdi
15:14
InterMezzo
16:30
Riccardo Chailly conducts Rossini's Petite Messse Solennelle
17:58
La Ritirata and Josetxu Obregón in Granada: Il Spiritillo Brando
19:13
InterMezzo
19:25
The masterpieces of Russian opera by Tugan Sokhiev: Prince Igor of Borodin
19:31
Prince Igor by Borodin at the Opéra de Paris
23:30
Zhenya Strigalev's Never Group - EFG London Jazz Festival
00:15
Jazz legends - Quintette Jaspar & René Thomas
00:45
Damn'co - Jazz sous les pommiers
02:00
Roller trio - Bimhuis (Amsterdam)
03:00
John Escreet trio - Bimhuis (Amsterdam)
04:00
Rifflet, Irabagon, Boisseau, Black Rebellion(s)
05:00
Joao Bosco - Malta Jazz Festival